Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiam és a barátnője mindig...

A fiam és a barátnője mindig nálunk eszik egymást, mit tegyek, hogy még ne feküdjenek le?

Figyelt kérdés
Fiam még csak 16 éves, a barátnője nagykorú, folyton nálunk esnek egymásnak, a nappaliban, illetve konyhában és bár nem tudom megakadályozni, hogy szexeljenek, de félek, hogy felelőtlenek lesznek (úgy tudom, még nem volt köztük semmi olyan). Igazából nem örülök, hogy a fiamnak idősebb barátnője van, beleviszi mindenbe, a fiam egyre többet akar elmenni itthonról esténként, pedig eddig nem ilyen volt. Valószínűleg a kisasszony már tapasztalt is és örül, hogy egy fiatalabb fiút "be tud avatni" a dolgokba. Viszont a fiam még annyira gyerek..félek, hogy esetleg védekezés nélkül fognak lefeküdni. Ti mit tennétek a helyemben? Elbeszélgetnétek a lánnyal vagy a fiatokkal?
2012. ápr. 6. 20:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
65%
Nyugodj meg, nem fog a fiad teherbe esni
2012. ápr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
93%

Nem feltétlenül azért jár el most, mert barátnője van, ez a kora miatt is "indokolt".


Szex: világosítsd fel és vegyél neki gumit.

2012. ápr. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
91%
Megakadályozni nem tudod. Fontos, hogy ne romoljon meg a kapcsolatod velük. Tiltani nem tudod, inkább beszélj velük nyugodt hangnemben, ne kioktatóan és ne kétségbeesetten.
2012. ápr. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
77%

Első válaszolónak gratulálok... -.-"

Szerintem mindenképp beszélgess el a fiaddal erről! Nem tudom, mennyire vagytok jó kapcsolatban, de valószínűleg szemforgatva rohanna majd kifelé, szóval ne támadd le nagyon!

Szerintem lényeg, hogy ne mondd neki, hogy ő még kicsi ehhez, meg stb, inkább mondd el neki a tudnivalókat arra az esetre, ha megtörténne, meg próbálj rá hatni kicsit, hogy nem marad le semmiről, ha most nem ugrik ebbe bele rögtön, meg nem ciki ha olyanra vár, akit tényleg szeret majd

2012. ápr. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
90%

1. "Kisfiam, ez a mi lakásunk, legyetek szívesek máshol enni egymást."

2. "Tessék, ez egy gumi. Légy szíves, ne ejtsd teherbe a barátnőd, mert nem tudjuk kifizetni a gyerektartást és akkor sajna ott kell hagynod az iskolát és el kell menned dolgozni."

2012. ápr. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
64%

Nem hülye szerintem...

A lányt meg ne utáld ("kisasszony"). Külön jót fog tenni, h nem egy csitrivel van. Amúgy se óvhatod meg saját magától.

2012. ápr. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
92%

anyuka attól fél, hogy felcsinálja a kislányt a fiúcska


valós veszély


a lány nem hülye, tuti védekezik

2012. ápr. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
52%

Úristen, anyuci pici fia, egy nővel van, most mi lesz? -.-


Kérdező, a soraidból úgy tűnik, te nem a gyermekáldástól félsz, hanem keresed az okot, amivel beleköthetsz a kapcsolatba.

2012. ápr. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
52%

Nagyon jól kezdted , a fiad MÉG CSAK 16 ÉVES!

Mi a fenéket keres egy idősebb csaj mellett!

És mi az , hogy mindenhol egymásnak esnek ?

Beszélgess el vele 2-ben is , és később 3-asban is ha szükséges!

Kérd ki , ha téged zavar (engem zavarna), hogy a saját szobájában csinálják és nem az egész lakásban , hiszen az a tiétek is !

Nem vagyok prűd stb. , de Én nem ebben a szellemben nőttem fel , engem ez zavar !

A védekezésről szerintem csak a fiadnál kérdezz rá, add tudtára , hogy Ő még mindig anyuci pici fia, tudod , hogy KEZD felnőni, (mert még szerintem is 1 gyerek), nem akarsz akadékoskodni , mert ez az élet rendje, de nem szeretnél idő előtt nagymama lenni !

2012. ápr. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
87%
Kedves anyuka, szerintem a fia és a leányzó már rég megtették, amitől ön fél. HA mégsem, akkor ez mindenképp be fog következni. A felvilágosítással nem értem miért várt 16 éves koráig és már akkor is csak akkor, mikor attól tart, hogy hibát fog elkövetni. Mindenesetre tegye meg ezt most, habár a fia valószínűleg már tisztában van egy-két dologgal ezzel kapcsolatban. Önt is meg fogja nyugtatni, hogy megtette, amit meg kellett.
2012. ápr. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!