Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt anyám?...

Miért csinálja ezt anyám? Féltékeny, vagy mi baja?

Figyelt kérdés

A legeleje a dolgoknak az,hogy állandóan okoskodik,kitalál valamit,ami szerinte úgy van,de sokszor köze nincs a valósághoz.Anyósomat nem annyira csípi,de ennek van némi jogos alapja.Készültünk a húsvétra,hogy megyünk haza,csak időközben beteg lett a kisfiam,lázas volt,csúnyán köhög még mindig.Mondtam,nem megyünk,mert nem akarom,hogy cincálják,meg a sógornőm kislányát se fertőzze meg.Erre közli,hogy akkor anyósomhoz ne menjünk,csak hozzájuk,mert az én nagyanyám infarktust kap,ha megtudja,hogy nem megyünk,mert mióta készül rá,hogy találkozzanak.Mondtam,pont nem érdekel,mert a gyerek az első.ITt volt 2 napig anyám,vigyázott a gyerekre,míg dolgoztunk.De most megkértük anyósomat,jöjjön el,ő is őrizze a gyermeket még 2 napig.Erre tegnap délután anyám felhív egy hülye indokkal,majd közli,hogy milyen vagyok,mert nem őt hívom,holott ő bármikor tud jönni,anyósom meg szabit vett ki.És ez az ő igazságérzetéhez hozzátartozott,hogy elmondja.Mondtam neki,hogy jól van,neked legalább jó lett a délutánod,az enyém meg szar.ÉS elköszöntem,letettem.De hallottam a hangján,hogy meglepődött.Most akkor ezek szerint halálosan meg vannak sértődve,mert nem mentünk haza húsvétkor.Csak anyám is felnevelt 2 gyereket és egyszerűen nem érti meg,hogy a beteg gyereket nem húzom vonom.

A másik:bevásárlásból jövünk haza.Felhívnak,beszéltünk.A fiam ordít,mint a sakál,mert fáradt volt.Erre mondja,hogy kihangosít.Mondom hangosíts,de ordít a gyerek,meg utcán vagyunk.És nem azt mondja,hogy akkor tegyük le,majd beszélünk később,hanem tegyem oda a telefont a gyerek füléhez,hátha megnyugszik.Jelzem azért ordított,mert nem kapott még egy túró rudit.Utána már leültem vele egy padra,bújt az ölembe és mondogatta,hogy menjünk haza.De anyám akkor sem teszi le.


2012. ápr. 8. 05:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyni kell, majd megnyugszik. Ez olyan "vihar a biliben":-S
2012. ápr. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
csak halálra idegesít vele.
2012. ápr. 8. 08:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ebben a korban már nem lehet senkit sem megváltoztatni. Megértelek, de biztos anyud is mondogatja az otthoniaknak a saját igazát.

Azt hiszem nincs se jó tipp, se jó tanács arra, hogy mit tegyél. Próbálj megnyugodni, és nem felvenni ezeket a dolgokat.

Talán most, hogy kiírtad magadból, egy kicsit jobb már.

2012. ápr. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én szépen udvariasan megmondtam anyámnak,hogy csak akkor beszélek vele, ha ez nem építle engem.És ha nyavajog (nálunk örökös sírás ami kiborít) akkor szépen elköszönök és leteszem.

Válaszd le magadról,mert - ahogy írtad - a te délutánodlesz szar.

2012. ápr. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!