Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya miért irigy és féltékeny...

Anya miért irigy és féltékeny rám, amikor ő az anyám?

Figyelt kérdés
most nem sorolom fel mikből látszik, csak az indok érdekelne és hogy én is ilyen leszek ha lányom lesz?
2011. máj. 23. 20:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Irígy és féltékeny? Konkrétumok nélkül nagyon nehéz állást foglalni ez ügyben,lehet csak te érted félre vagy reagálod túl a dolgokat. Írj pár szituációt, hogy világossá váljon másoknak is...
2011. máj. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Mert rossz a természete. De legalább észreveszed, ha kezdenél olyanná válni.
2011. máj. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
Mégis mire féltékeny honnan tudod hogy féltékeny ő mondta?
2011. máj. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

Sajnos sok lànyos anya ilyen. Nekünk is az anyànk irigy a lànyaira. Egyszerûen nem birja elviselni, hogy màr nem fiatal. Nem hiszem, ha lànyaim lennének, hogy irigy lennék ràjuk, mivel nekem fiaim vannak, igy nem tudhatom, de viszont màsnak a lànyàra sem vagyok irigy, inkàbb gyönyörködöm bennük.

Egyébként mégis le kellene irnod, hogy mibõl veszed észre?

2011. máj. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%
Biztos vagy Te ebben?
2011. máj. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Sajna az enyém is irigy volt rám mindig.Nekem is van 2 lányom,de sohasem voltam/vagyok rájuk féltékeny,egy icipicit sem.Egészséges édesanya nem az a saját lányára.
2011. máj. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

gondolkodtam, hogy mitől lehet és nem bírom a klímaxra fogni, mert egészen 16 éves korom óta szabályoz pl.

nem lehetek szőke, idegesíti ha látszik a melltartópántom, ha megyek hozzá, szabályosan így 30(!)évesen is cenzúrázza miben vagyok, kárörvendően nevet rajtam, amikor egy ráncot felfedeztem magamon, hogy öregszel, ezt elmondta gúnyosan vagy ötször és amikor még otthon éltem, össze jött egy vele egykorú palival engem meg kitett az utcára, mert nem bírta elviselni, hogy egyáltalán ott vagyok


szerintem sem ilyen egy normális anya

2011. máj. 23. 20:37
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha màr felnõtt nõ vagy ne törõdjél vele, magànak kàrörvendõ és az õ lelke sérül az irigységtõl ne hagyd, hogy a te lelkeddel jàtszon.
2011. máj. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

azért lenne fontos az indok, mert a vőlegényem is pontosan ilyen, pl nekem szemüveget kell újabban hordanom és rajta meg az látszik mintha jobban értékelné, hogy az ő szeme nagyon jó, sokszor büszkélkedik is vele előttem (amivel amúgy szerintem senki nem szokott, hogy bi bí én jól látok-miközben tudja, hogy engem frusztrál a szemüveg); a féltékenységéről már nem is beszélek, és legszívesebben ő is zubbonyba öltöztetne engem, ahogy anya


mindebből az jön, hogy ő is ki fog dobni az utcára? - képletesen értem

2011. máj. 23. 20:54
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Az nem jó, ha a párodon is ezt látod. Érdekes ez, olvastam róla, hogy valakik tudat alatt olyanokat keresik, mint a szüleik.

Egy nőt pl. gyerekkora óta bírált az apja, irányította, amibe majdnem belerokkant lelkileg a nő, erre pont az olyan férfi lett a férje, mint az apja, az is bírálja, immár mindketten ezt teszik vele.

Nálad is ezt látni. Talán olyan oldaladat mutatod, ami sebezhető? Sajnos az emberek a mai stresszhatások miatt kegyetlenek, nem figyelnek a másikra és ha gyengeséget látnak, támadnak. Rakd helyre anyádat, de még inkább a párodat, ha már vele akarod leélni az életed. Ha nem változtat, jól gondold meg, hozzámész-e, mert hamar válás lehet a vége.

2011. máj. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!