Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám féltékeny a barátnőmre?

Anyám féltékeny a barátnőmre?

Figyelt kérdés
Mindig, ha nem tetszik neki valami, pl. megkértem, múltkor a tejet ne "humusz" magasságba tegye a kisasztalra a virág mellé, mert a rendes asztalon sem fog kiborulni reggeli közben, ezzel jött: "Dórival is ezt csinálod?". Pedig nem mondtam semmi rosszat, nem káromkodtam, illedelmes voltam, ennél jobban már nem lehet szót fogadni, mindenben segítek otthon, mikor otthon vagyok. (23 FFI)
2009. máj. 29. 08:12
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

Sajnos, igen. Velem is ezt csinálja anyám, pedig én sokkal idősebb vagyok nálad. Ezen nem nagyon lehet változtatni, ha nem akarsz haragban lenni se anyukáddal, se a barátnőddel. Neked kell valamilyen kompromisszumot találnod, hogy mindenkinek jó legyen!

Majd, gondolom, fogsz olyan válaszokat is kapni, hogy beszélj vele, ne hagyd magad stb, de ez kivitelezhetetlen. Ilyeneket azok írnak, akiknek fogalmuk sincs a helyzetedről.

2009. máj. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Majdnem minden ( titokban meggyőződésem, hogy MINDEN ) fiús anyuka féltékeny a fia barátnőjére. Legalábbis az elején. Aztán vagy jobb lesz a helyzet vagy rosszabb. Tudom magamról, ha lesz egyszer egy fiam is, hogy én leszek a világ legrosszabb anyósa :))) senki nem lesz elég jó az én kisfiamnak :))) de szerencsére van egy értelmes férjem, aki majd kordában tart :)))
2009. máj. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyedüli gyerek vagy? Mert akkor szokott ez jobban előjönni. Szerveztek közös programot? Ha nem, akkor próbálj. És valahogy keress kompromisszumos megoldásokat. Nem mondom, hogy beszélj vele, mert az nem fog menni. :-) A tettek erősebbek a szavaknál, ha meg semmi nem hatja meg, majd az első unokánál talán megenyhül.
2009. máj. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nehéz ügy. Házasságok mennek rá arra, hogy az anyukák nem tudják a helyzetet feldolgozni. Mindig csodálkozom, ha ilyet látok, hogy van anya, akinek fontosabb a maga véleményének érvényre juttatása, mint a fia házassága?

Egy férfinak egyértelműen a feleség mellett kell állni, ha a konfliktus elkerülhetetlen, különben saját kezével veri szét a családját.

Neked még csak barátnőd van, ott más a helyzet: Ha feleség lesz, ne feledd: ti vagytok ketten egy test. Édesanyáddal csak voltatok.

2009. máj. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen, egyke vagyok ....
2009. máj. 30. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!