Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a húgom mindig...

Mit tegyek, ha a húgom mindig ott van, ahol a barátnőmmel vagyok és árulkodik a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Húgom 15 éves, állandóan követ, leskelődik, meg árulkodik anyáméknak. Mikor itt van a barátnőm és bemegyünk a szobámba és bezárjuk, akkor jön oda, hogy nahát mit csináltok és aztán anyuéknak mondja, hogy megint magunkra zártuk az ajtót és erre apám jön azzal, hogy "fiam, nem akarok még nagypapa lenni, felőlem csinálhatjátok, csak óvatosan", meg hasonló dumákkal. A húgom még olyanokat csinál, hogy direkt elkezd égetni, hülye történetekkel fárasztja a barátnőmet, hogy milyen égő dolgokat csináltam kiskoromban. Mit tegyek, hogy leszálljon rólam? Nem veszi észre magát és nem tud 5 percre békén hagyni minket.
2012. ápr. 8. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Hívd át ilyenkor az ő barátnőjét is hozzátok, vagy csinálj neki valami programot. Pl: küld moziba.
2012. ápr. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

ha nincs ott a barátnőd akkor kapd el húgodat és szorongasd meg a nyakát



Buta, neveletlen kis taknyos még a húgod. Apádéknak már rég le kellett volna állítani

2012. ápr. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát én se vagyok sokkal idősebb, 2 hónap múlva leszek 17, de akkor is tök gáz, amit csinál, nem értem, miért hiszi, hogy minden körülötte forog. Végre találtam egy lányt, aki majdnem olyan, mint én, erre a húgom folyton elront mindent.
2012. ápr. 8. 14:26
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Kérdezd meg a csajod, hogy neki mi a véleménye a húgod viselkedéséről. Amit leírtál, az nyilván neki is feltűnt. Aztán együtt találjátok ki, mit kezdtek a helyzettel. Apádnak, amikor a húgod ment "árulkodni", le kellett volna állítania egy "ő dolguk" megjegyzéssel, de nem apád írta a kérdét, úgyhogy neki ezt nem tudjuk megmondani :)
2012. ápr. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Vágd pofán a nyamvadtkát majd akkor leszall rólad
2012. ápr. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%

3 lehetőséged van. 1: ülj le, és beszéld meg ezt a dolgot a húgoddal, minden kertelés nélkül, csak keményen!

2: egyszer te is csináld meg ezt vele! Ha itt van vmi barátnője, égesd be úgy, ahogy ő szokott téged.

3: beszéld meg a szüleiddelm és kérd, hogy állítsák le.

2012. ápr. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Húgom 15 éves, állandóan követ, leskelődik, meg árulkodik anyáméknak .. direkt elkezd égetni, hülye történetekkel fárasztja a barátnőmet, hogy milyen égő dolgokat csináltam kiskoromban."


Hát ezen szakadtam, szerintem meg qrva nagy arc lehet a húgod.

Némi féltékenység, sok kiváncsiság és sok szeretet ami vezérli, az életed folyamán biztosan visszasírod még ezt az időszakot, nem is egyszer.

2012. máj. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
59%

Igen utolsó,ez lehet ,hogy még aranyos egy 5 évesnél,de 15 éevsen már inkább retardált,és idegesítő. Árulkodik,hát beszarok :D

Szerintem féltékeny lehet rátok.Ha nem veszi észre magát,akkor mondd meg neki: figyi erzsike szeretnénk kettesben maradni,és jó lenne ha hgimnazista létedre nem viselkednél úgy mintha ovódás lennél,mert ciki és csak lejáratod magad a barátnőm előtt.

2012. júl. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!