Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a barátnőmmel?...

Mit csináljak a barátnőmmel? Hogyan tudnék hatni rá?

Figyelt kérdés
Van egy pasi akivel együtt volt 8 hónapig,teljesen oda volt érte ő is meg a srác is,a srácnak közbe jött ez az és kicsit hanyagolta a barátnőmet.Szakított vele 5 hete,még mindig tudom hogy szereti a srác is és a barátnőm is,jó képű gyerek,külföldön dolgozik,asrác soha nem csalta meg és nagyon oda van érte még mindig és a barátnőm is,csak játsza a sértődöttet és a jég kisasszonyt.A srác hetente felhívja egyszer,semmit olyat nem akar tőle,csak szeretne feléje szép finoman közelíteni egyenlőre,én tartom a sráccal a kapcsolatot mind ezt azért tudom.Küldött neki virágot egy hatalmas csokrot,ami vagy 25 ezer ft-volt,azt hazudta a srácnak hogy van barátja és hogy szálljon le róla,mi közben tudom hogy ő is szereti és oda van érte.Hogyan tudnék hatni erre a buta lányra?Olyan lehetőséget és embert fog elengedni amilyet soha nem kapna az élettől.
2012. ápr. 6. 19:33
 1/6 A kérdező kommentje:
Az a baj az egészben hogy tudom hogy ő is őt akarja,de addig fogja játszani a sértődöttet amíg fel nem adja a srác a küzdelmet,ennyire senkit nem láttam küzdeni egy nőért,nem nyálassan,nem nyomulóssan,de küzd.Ha értem így küzdene valaki....
2012. ápr. 6. 19:35
 2/6 A kérdező kommentje:
ja mármint a barátnőm szakított vele.
2012. ápr. 6. 19:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Neki talán van annyi esze, hogy tudja, hogy az ilyen erőltetve újrakezdett kapcsolatoknak semmi értelme.
2012. ápr. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem eröltető,ez olyan dolog miatt szakadt meg,ami miatt más folytatná.Semmi erölködés nem lenne benne.Semmi megcsalás semmi ilyesmi.Ez hozzá állás kérdése.Nem volt rossz kapcsolatuk,más megirigyelte volna és irigyelné.
2012. ápr. 6. 19:43
 5/6 A kérdező kommentje:
Az a baj az egészben,hogy nem sok időt voltak együtt és szinte nem is tudták egymást ki imserni,mert nem tudtak sokat találkozni egymással.Szóval nem tudott kettüjük közt kiteljesedni a kapcsolat rendesen.A másik dolog,tudom hogy szereti a srácot,csak hazudik saját magának is.
2012. ápr. 6. 19:48
 6/6 anonim ***** válasza:

A lány tudja, hogy neki mi a jó. Nyilván oka volt, hogy a szakítást választotta. Békén kell hagyni, és nem zaklatni.

Olyan lehetőséget és embert enged el? Ha olyan jó lenne, akkor nyilván nem hagyta volna el.

2012. ápr. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!