Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mióta keresel munkát?

Mióta keresel munkát?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalataid, miért nem jöttek össze az állások? Mik lehettek a gondok egyes álláskereséseknél?

2012. ápr. 9. 10:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
30%
Nem akarok dolgozni igy nem keresek. De aki akar dolgozni az talál. Ha más nem mekibe mindenkit felvesznek vagy tescoba
2012. ápr. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%

1 éve, de sokszor nem is túl nagy lelkesedéssel kerestem, nincs rá egyelőre égető szükségem, mert még apukám tart el. Persze, szeretnék önálló lenni, de ha megvan a lehetőségem, hogy ne a mekibe menjek dolgozni, akkor inkább várok a jó lehetőségre. Sok helyre elküldtem az önéletrajzomat, 1 helyre hívtak csak be, onnan se jelentkeztek utána többet.

volt jó kis melóm 1 hónapig, aztán csődbe ment az üzlet, és bezártak. :(

most már csak és kizárólag ismerősön keresztül keresek, mert úgy lehet csak igazán jó melókat szerezni

2012. ápr. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%

pár hónapja. van tapasztalatom, voltam már pár helyen interjún. amit a legjobban sajnálok az egy banki meló volt, az utolsó, 3. körben estem ki. volt egy kérdés, amire nem azt a választ adtam, ami ott és akkor helyes lett volna.

aztán most pénteken voltam egy helyen. tragikomikus: 4 órás bejelentés, se szabadság, se betegállomány, se cafeteria. persze legalább 8 órát kell dolgozni, és örüljön az ember, hogy a TBjét legalább fizeti a cég.


holnap, és holnapután is megyek interjúra. ha van lehetőségem választani, akkor inkább várok valami korrekt helyre.

szerencsére a családomra számíthatok, és van egy kis passzív jövedelmem is.

vannak álommelók, persze nem valami vezérigazgatói állásra kell gondolni, viszont ahhoz nincs releváns tapasztalatom, annak ellenére, hogy úgy érzem el tudnám végezni a feladataimat.

már szóltam az ismerősöknek is, hátha tudnak valamit, ahova megfelelek. májusban jár le a TB-m, addig mindenképp kell találnom valamit.

2012. ápr. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
65%
Én tavaly áprilisba kiléptem a melóhelyemről, agusztusig nem is kerestem aztán november közepén már dolgoztam. Aki keres, ilyen helyzetben nem gőgösködik és pénzt akar keresni az talál.
2012. ápr. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
61%
Múlt hét előtti pénteken kiléptem, múlt héten már 2 helyre behívtak... Érettségim és egy ECDL vizsgám van, mindkét helyre, ahova behívtak irodai munka. Pest megye
2012. ápr. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%
Ahányszor úgy döntöttem hogy az addigi munkám nem tetszik,önéletrajt netre,és 2 héten belül volt új munkám. Mérnök vagyok,válogathattam is.
2012. ápr. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
96%
Pár éve. Becsúszott néha.néha közmunka, pár hónapos alkalmi munka, de például a Mekivel nem értek egyet, nem mindenkit vesznek fel. Én több ilyen étterembe is beadtam már az önéletrajzomat személyesen is és semmi visszajelzés. Szinte minden olyan munkára jelentkezem, amit fizikailag is bírnék. Az a nagy problémám, hogy nem tudom melyik önéletrajzot küldjem az éppen aktuális helyre, amelyikben szerepel a diplomám vagy amelyikben nem?
2012. ápr. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
95%
Pestiek! Kéretik nem összevetni a "lehetőségeket" a vidéken élőkével!
2012. ápr. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
12:28: milyen diplomád van? nyelvvizsgád milyen van?
2012. ápr. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Tubarózsa ***** válasza:

Szia!

én egyszer kb 1,5évig kerestem munkát(közbe volt egy kis diákmunka), kb 2,5hónapot (novembertől) dolgoztam, most február óta keresek megint melót, de ugy nézki a héten/jövöhéten megint fogok dolgozni.:) igaz részmunka idős, de annyi pont meg lesz hogy rezsit+tel.számlát kitudom fizetni.. nekem az a nagy gondom a munkakereséssel hogy nincs végzettségem/érettségim van csak/ és tapasztalatom se sok.(kb 4-5hónap pénztárosi gyakorlatom van.)

üdv.

2012. ápr. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!