Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elmennél kevesebbért dolgozni?...

Elmennél kevesebbért dolgozni? Ha már 1,5 éve keresel a szakmádban munkát. De semmi viszont jönne egy lehetőség elmennél?

Figyelt kérdés
Arról van szó hogy van két eü diplomám is.. de nem találok munkát. Most szóltak,hogy dializáló nővért keresnek. Végzettségem meg van hozzá... gyakorlatom nincs... de sebaj. Itt két műszak ha a diplomámmal el tudnék helyezkedni egy műszak lenne. Kevesebb alap fizu mint diplomával. Be vállalnátok?
2010. szept. 6. 16:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%
3 diplomám van, gyártósori melósként meg operátorként szoktam időlegesen melózni...tudod a diplomáért nem adnak kaját a boltban ;)
2010. szept. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Ez igaz.

Ezért is megyek el és beszélek holnap a főnővérrel.Két gyereket nevelünk közalkalmazottiból és GYEs-ből.


Nem tudhatom...

2010. szept. 6. 16:15
 3/17 anonim válasza:
Az az igazság, hogy elmennék. Nekem 1 diplomám van, de ha arról lenne szó, még disznópásztor is lennék. Igaz, hogy könnyen beszélek, mert jó a szakmám és hiány is van belőle, de nem mindig dolgoztam én sem ennyiért.
2010. szept. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
ha gyesen vagy, miért nem mész vissza oda, ahol dolgoztál szülés előtt?
2010. szept. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Utolsó talán mert nem tudok. Fizikai képtelenség naponta 6-ra bejárni a 150 km-re levő munkaheylmere
2010. szept. 6. 16:31
 6/17 anonim ***** válasza:
78%
Egy dolgot nem értek. Akik már hónapok, évek óta keresnek munkát, miért nem vállalnak el valamit, ami kevesebbet fizet? Legalább fizet. Mi van ha nem lesz jobb, akkor mire vársz? Attól meg hogy ott dolgozol, kereshetsz még jobbat, és ha van otthagyod. Ennyire ne legyél már lusta.
2010. szept. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Utolsóval egyetértek. Jobbat keresni munka mellett is lehet, addig is pénzt keresel.
2010. szept. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
16:36 Nem vagyok lusta.. csak eddig ( 3 hónappal ezelőttig) GYED-n voltam... vagyis olyan ellátást kaptam ami mellett nem lehet dolgozni. Keresni ezért kezdtem ,mert tudtam,hogy ha GYES-t kapok az kevés lesz. Most szokott be a gyerek a bölcsibe.... és eddig nem volt még munka csak hitegettek meg interjúkra jártam.. De két gyerekkel nem kellek senkinek. Nem ez az első ahol kevesebbet fizettek volna... de oda sem kellettem mert gyerekem van.
2010. szept. 6. 16:58
 9/17 anonim válasza:

Nem mindenki lusta, aki nem dolgozik. Én év eleje óta folyamatosan keresek munkát, és már nem is számolom, hány önéletrajzot adtam le ezen idő alatt. És végzettségeim ellenére bizony jelentkeztem például árufeltöltőnek nem is egy helyre, de nem kellek, mondván vannak végzettségeim, keressek munkát azokon a területeken. (Bár talán most protekcióval sikerül bejutnom egy ilyen helyre. Figyelem! Árufeltöltéshez is protekció kell!!) A munkanélküli hivatal meg tojik a fejemre.

A kérdésre válaszolva: szerintem a mai világban minden lehetőséget ki kell használni ami adódik, tehát én simán elvállalnám.

2010. szept. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
utolsó, én az első válaszoló vagyok...le kell tagadni minden papírod ;)
2010. szept. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!