Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez korai? A...

Szerintetek ez korai? A barátom családjáról van szó.

Figyelt kérdés

Szóval az a lényeg, hogy több mint 8 hónapja járok a barátommal. A szülők régóta jó barátok, az anyukáink szinte jó barátnők. A barátom édesapja nagyon jóba van az én nagybátyámmal. A lényeg, hogy májusban lesz a ballagásom és én szeretném meghívni a barátom családját is. Kb 20-an lennénk, és mivel ismerik jó pár családtagomat a barátom szülei, így még kényelmetlenül se éreznék magukat. Persze ha nem lenne ismerősük a családomból, és a szülők nem ismernék ilyen régóta egymást akkor nem hívnám meg őket.

A barátom szerint a kapcsolatunk komoly, amit én is így gondolok, viszont úgy érzi, hogy korai még meghívni az ő családját az én ballagásomra. Szerinte a két család akkor szokta megismerni egymást, mikor már az eljegyzés környéke van. És azzal példázik h a barátjának a 3 éves kapcsolatában se találkoztak még a szülők.

Szerintetek mi tévő legyek, ha a barátom még korainak érzi, viszont én szeretném meghívni őket? Vagy milyen ellenérveket hozzak fel a barátomnak?


2012. ápr. 10. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem bunkóság lenne a részedről figyelmen kívül hagyni a barátod álláspontját, elvégre az ő családjáról van szó és nem a tiédről...
2012. ápr. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
MI az hogy csak akkor mikor az eljegyzés van? na persze, nem amerikai filmekben éltek,hanem az életben, 8 hónap után illik meg hívni őket főleg hogy ismeri is egymást a 2 család, a párod elég hülyén gondolkodik.
2012. ápr. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem tök mindegy hogy a párod hülyén gondolkodik vagy sem, ha ő korainak gondolja, akkor nincs miről beszélni, nem hívnám meg őket.
2012. ápr. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Én is úgy döntöttem h inkább nem hívom meg őket. Bár mikor a párommal szalagavatón táncoltunk, akkor visszahallottam, hogy azért a párom szülei szerették volna élőben megnézni a fiukat, de arra se lettek meghívva. Bár tudom egy ballagás nem olyan esemény. Amúgy úgy szerettem volna hogy a párom a meghívásig ne tudja meg h a családját is meg szeretném hívni, de ki lett tesóm által kotyogva. És akkor azt mondta, h nem fog erről beszélni hamarabb a szüleivel,de szerintem akkor is említeni fogja, h megakartam őket hívni a ballagásra. Nem tudom, hogy mit reagálnának a szülei rá, de most már nem lesznek meghívva.
2012. ápr. 10. 10:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Régi időkben a fiú addig be sem mutatta a szüleinek a lányt, míg nem komollyá vált a dolog (házasság). Manapság azért már nem így van. Mondjuk mi két éve vagyunk együtt, egy éve majdnem együtt is élünk, de még úgy konkrétan nem lettek összehozva a szülők. Az egyik költözésnél párom szülei találkoztak apámmal, de anyuval még nem.
2012. ápr. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!