Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Korai lenne 22 évesen gyereket...

Korai lenne 22 évesen gyereket vállalni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A párom 9 évvel idősebb nálam, én úgy érzem, hogy "kiéltem" magam.

Tudom mindenki ezt írja, de koromnál jóval idősebbnek tartom magam és mielőtt valaki azt hinné, nem, nem a páromat akarom "megfogni" a gyerekkel.


Véleményeket várok.



2012. márc. 13. 14:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%

19 évesen szültem (le leszek pontozva)

Ugye azt tudod, hogy az életed fenekestül felfordul, megváltozik. Minden megváltozik.

A saját magadról és a párodról alkotott képed, a világról a véleményed. Minden más lesz. Ha ezzel tisztában vagy és elfogadod, akkor hajrá.

Felkészülni nem lehet rá.

2012. márc. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Elfogadom persze és tisztába vagyok azzal, hogy az eddigi életem felfordul.
2012. márc. 13. 14:39
 3/18 anonim ***** válasza:
77%
20 és fél évesen szültem, nekem nem volt korai, sőt.
2012. márc. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%

Elsőnek igaza van.Teljesen megváltozik az életed viszont nem korfüggő ki mikor szeretne gyereket.Ha te már úgy érzed hogy szeretnél akkor hajrá!

Én 26 évesen szültem,imádom a kisfiam(!!!!)de bár vártam volna még egy pár évet...

2012. márc. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Dottorre ***** válasza:
55%
Nekem nincs személyes tapasztalatom erről, de ha úgy érzed, hogy itt az ideje a dolognak (és a kapcsolatotokat is elég erősnek és bennsőségesnek érzed hozzá), és a párod is így látja ezt, akkor miért ne lehetne? Tudom, ma már nem divat 18évesen szülni, de anatómiailag már fel vagy rá készülve, ha 20éve születtél volna, ez nem is lenne kérdés.
2012. márc. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Dottorre ***** válasza:
39%

-születtél volna

+ szültél volna

2012. márc. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
85%
Ha felkészült vagy rá, akkor nem korai. De azt tudd, hogy NAGYON kemény lesz. Fizikailag is (éjszakai felkelések stb.), és emiatt lelkileg is nagyon ki fogsz készülni. Ha a párod megbízható partner, akire számíthatsz a nagyon húzós körülmények között is, és te is képesnek érzed magad arra, hogy megőrülés nélkül megbirkózz a gyereknevelés árnyoldalával is, akkor nem korai.
2012. márc. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
73%
Én 22 éves voltam, amikor a fiamat szültem, a menyem 18, és nála jobb anyát elképzelni sem tudnék az unokáimnak.
2012. márc. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
21%
"nagyon ki fogsz készülni" -ne má'.. 7 milliárd ember van most - mind totál kikészítette a szüleit? A világon a legszebb dolog kisbabával lenni.. JÓ NEKED, NEKTEK!
2012. márc. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%

Én megbántam, hogy 23 évesen szültem.

Mármint a gyereket imádom, őt nem bánom de átkozom azt a napot mikor a férjemet megismertem, bárcsak más lett volna a gyerek apja...

Remélem neked jobban sikerül! :) amúgy szerintem nem korai.

24/N

2012. márc. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!