Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám nem fogadja el a férjem....

Apám nem fogadja el a férjem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A sírás határán állok.

Falun élünk, ugye itt csak a bugyim színe titkos.

A férjemmel igyekszünk mindig segíteni a szüleimnek, akik őstermelők. Ők is sokat segítenek rajtunk: fával, hússal satöbbivel.

Szerintem ennek így is kell lennie.

Erre most hallom egy ismerőstől, hogy drága apám agyba-főbe szidja a kocsmába a férjem. Váltig meg van róla győződve, hogy nélkülük mi sehol nem lennénk.

A férjem sajnos munkanélküli. Az előző munkahelyét otthagyta, ezt közösen megbeszéltük. Nem bírta. Volt egy másik hely, de sajnos csak ígérgettek.

Folyamatosan keres, nem csak lazsál.

Vannak a férjemnek hibái, de nekem kell őket elfogadnom. Meg nem is olyan nagyok.



2012. ápr. 10. 11:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
30%

"Ők is sokat segítenek rajtunk: fával, hússal satöbbivel.

Szerintem ennek így is kell lennie."


Te nagyon el vagy tévedve. Munkanélküli a férjed, a szüleid segítenek, és szerinted ez a normális? Ne haragudj, apukádnak igaza van, bár ezt nem a kocsmában kéne hangoztatnia, meg kéne tartania magának.

2012. ápr. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
49%
Hány évesek vagytok? Miért hagyta ott a férjed a munkahelyét? Te dolgozol? Milyen hibái vannak?
2012. ápr. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem az nem normális, hogy a férjed felmondd mert majd az após ad fát-húst. Felnőtt férfiként ne várja már el, hogy após tartsa el!

"Váltig meg van róla győződve, hogy nélkülük mi sehol nem lennénk. " - lássuk be, ebben lehet valami.



Igazat adok apukádnak, bocs.

2012. ápr. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%

Na, jól le lettem pontozva. Fáj az igazság?


Első voltam.

2012. ápr. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
50%

#1.


"A férjemmel igyekszünk mindig segíteni a szüleimnek, akik őstermelők. Ők is sokat segítenek rajtunk: fával, hússal satöbbivel.

Szerintem ennek így is kell lennie"


Így teljes a gondolat, a felét lehagytad. A részletekez meg nem ismerjük, ennyiből én nem foglalnék állást.

2012. ápr. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Az "így is kell lennie" a kölcsönös segítségre utal.

Mentünk át éjjel kettőkor tehenet elletni, mert anyukám nem volt otthon, apámnak meg vesegörcsei voltak. Bemegyünk a 2-300 kilós bikák közé ganajozni, disznóvágáskor hajnalban ott vagyunk, a férjem mint fogó, én a vért veszem fel.

21 és 22 évesek vagyunk.

A férjem azért hagyta ott a munkahelyét, mert én itt kaptam, és neki öt órát kellett naponta utazni, továbbá folyamatos műszakban volt. Egyszerűen kikészült. Egyre többször voltak kisebb munkahelyi balesetek, mert képtelen volt kipihenni magát.

Apám szerint a férjem egy puhap.cs, mert most ő vezeti a háztartást, mert foglalkozik, és foglalkozott a lányunkkal.

A másik, hogy nem szokás segíteni. De az. Apámnak most sincs saját háza, a nagyszüleimmel élnek együtt (most már csak a nagyival), anyukám szülei mind a mai napig rendszeresen segítenek, szintén fával, hússal, volt hogy pénzzel, mert apám miatt az egész család jó nagy szarba került.

2012. ápr. 10. 12:06
 7/21 anonim ***** válasza:
92%
Az a baj, hogy a férjed nem megy apáddal a kocsmába. Így aztán puhapocs.
2012. ápr. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
24%
Önszántából hagyta ott a férj a munkahelyét, mert ugyebár nem bírta. Ha nincs más, mi az hogy nem bírja, fiatal férfi létére? A mai világban csak akkor szabad felmondani, ha már a másik helyen alá van írva a szerződés. (gondolom azért tette meg, mert tudta hogy majd a felesége szülei segítenek, munka fejében kapnak élelmet, stb.) Ez nem felnőtt gondolkodás. Továbbra is úgy gondolom, hogy a kérdező apukájának igaza van.
2012. ápr. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Na igen. Egymás ellentétei. A férjem gondolkodós, ettől elég lassú a reakcióideje. Mindent jól megvizsgál, hogy a legjobb, apám meg hűbelebumm majd csak lesz valahogy.

A férjem, mikor dolgozott, rohant haza, képes volt az alvó gyereket kikapni a kiságyból egy ölelésre.

Apám 6 fröccsnél böffent egyet és folytatja. A férjem két sörnél többet nem iszik.

Apám az a humoros típus, csak sajnos minél többet iszik, annál csípősebb a nyelve.

A férjem még mesélni se tudja a viccet.

2012. ápr. 10. 12:18
 10/21 anonim ***** válasza:
22%

Kedves kérdező, akkor csak annyit tudok tanácsolni, egyétek meg amit főztetek, amíg rá vagytok szorulva a segítségre, kénytelenek vagytok ezt elviselni.

A megoldás, hogy ha a férjed talál munkahelyet, legközelebb nem hagyja ott ilyen "könnyelműen", hiszen gyermeke van, ha nem lennének a nagyszülők, mit csinálnátok?

Ezen érdemes elgondolkodnotok. Szerintem.

2012. ápr. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!