Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem időnként szerencse...

A férjem időnként szerencse játékozik, és átlépi a határokat. Mit tehetek én hogyan reagáljak? Nagyon elvagyok keseredve.

Figyelt kérdés
Kevés a fizetése van egy fiunk is.Kb negyedévente betéved,és 10-20-30 ezer forintot ott hagy,amikor nem éltünk együtt sokkal gyakrabban játszott.Többször fogatkozott már hogy nem játszik többet,bukás után nagyon csalódott ,olyanyira hogy akár ujjabb összeget áldoz azért hogy vissza nyerje.Reagáltam már mérgesen..Előfordult az is hogy a nyert összeget elégettem hogy lássa nem kérek belőle.. De ez sem jött be..
2012. ápr. 10. 09:31
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Elkövetted azt a hibát, hogy úgy kötötted össze az életedet egy férfival, sőt, gyereket is szültél neki, hogy szerencsejátékozik. Csak akkor lett volna szabad komolyabb kapcsolatot bevállalni vele, ha már bizonyította, hogy nem játszik, nem pedig elhinni az ígérgetéseit. Sajnálom, de azt kell mondjam, sosem fog megváltozni, hacsak nem állsz a sarkadra, és ultimátumot adsz neki, vagy ti, vagy a játék, ha nem tartja be, fel is út, le is út.
2012. ápr. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
köss neki ultimátumot...ha nem fogja abbahagyni hagyd ott...észbe kap hidd el.
2012. ápr. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Szerencsejátékos.Igaza van az elsőnek.Ígéretekkel nem szabadott volna foglalkoznod.Sosem fog megváltozni,szerintem még akkor sem ha kidobod az utcára.Két férfit is ismerek akik ilyen játékszenvedéllyel élnek.Az egyik már 15 éves kora játszik.Volt hogy az anyja fizetését eljátszotta.Mostanában azt mondogatja mindenkinek,hogy már nem játszik,helyette horgászik.De ez hazugság.Igen,horgászik,de mivel nincs munkája így a kölcsönkért pénzekkel játszik,hátha nyer.Rengeteg embernek tartozik már.30 éves a pasas,de egy ilyen link emberrel még véletlenül sem élnék együtt.

A másik férfival annyira elszaladt a ló,hogy a szerencsétlen felesége egy nap arra eszmélt,hogy kopogtak nála,hogy a lakás ahol eddig a 2 gyerekkel élt,már nem az övéké.A férj tulajdona volt,és ő elkártyázta.

Ha azt akarod,hogy végleg abba hagyja,kérj orvosi segítséget.Magától sosem fogja abbahagyni.

2012. ápr. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
8%
Negyedévente 20 ezer?Nem értem mi ebben a sok, más cigizik, annak sincs semmi értelme, és havonta ver el ennyit. Ez még egyáltalán nem vészes, majd ha havonta megy el ennyi,akkor aggódj.
2012. ápr. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
váljál el.
2012. ápr. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%
Miután a kedves 4. válaszoló mindenkit lepontozott, vettem a bátorságot, és én mindenkit felpontoztam rajta kívül. :-)))) Első voltam.
2012. ápr. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem azt hogy ,ő ezeket teljesen józan ésszel teszi.Remélem hogy nem kell külön válnunk ..,és hogy segithetek neki! De az a baj hogy azt nem tudom hogyan,köszi az eddigi válaszokat.
2012. ápr. 10. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!