Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, a férjem nem...

Mit tegyek, a férjem nem fogadja el a gyerekeimet, unokáimat, a szüleimet, minden össze jövetelkor megbánt valamivel, de legalábbis gondoskodik róla, hogy ne érezzem jól magam velük. Mm e. ár gondoltam a válásra, nem tudom jól tesze?

Figyelt kérdés
2009. okt. 6. 15:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%
Nem bántani akarlak, de ha már vannak gyerekeid és unokáid, akkor miért nem úgy választottál párt, hogy azt is figyelembe vetted volna, hogy őket mennyire fogadja el? Mert nekem a helyedben ez lett volna az egyik legfontosabb szempont. Nincs oka nem elfogadni őket. Ha nagyon rossz a helyzet, miért őt választanád a családod (gyerekeid, unokáid) helyett?
2009. okt. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%

Szia!


Kicsit kibontanád a kérdést? Miket szokott mondani vagy csinálni?

2009. okt. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%

hagyd ott a francba? ne hogy azt gondold, hogy meg tudod bármilyen módon is változtatni.

Meg még direkt gondolkodik is róla, hogy neked szar legyen a saját családod körében, hát nagyon szép....

2009. okt. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
41%
Egyenesen csoda, hogy téged még elfogad egyáltalán /legalábbis egyenlőre/. Ne várd meg, míg feleslegessé válsz az egész családoddal együtt! Irány: Darány!
2009. okt. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
41%
Ha ilyen, akkor mi a jó abban, hogy ő a férjed? Nem gondolod, hogy ez téged is minősít? Miért mentél hozzá, vagy ha nagy volt a szerelem, legalább miért nem hagyod már ott?
2009. okt. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
A hétvégén volt egy családi esemény.Megbeszéltük,hog nálunk lesz megartva,voltunk vagy 20-an.Mindenki jól érezte magát,mikor beszólt,persze csak nekem,hogy miért nem tudtunk elmenni a szüleim lakásába,miért itt van tartva a szüleim születésnapja.A következő nap pedig beszólt,hogy az 1 éves kisunokám hangja fülsüketitő.Amikor ott vannak a gyerekek úgy viselkedik,mint aki nem is tartozik közénk.Teljesen félre huzódik,nem vesz részt a családi eseményekben,vagyis csak testben van ott.És talán élvezi is ha beszólhat vagy valakit megbánthat.
2009. okt. 6. 15:47
 7/16 anonim ***** válasza:
26%

gondolom idősebb már, ha unokák is vannak.

sztem ő nem gonosz, egyszerűen csak idős, és nyugalomra vágyik.

2009. okt. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
54 éves,az hogy idős?Nem tudom,kinek hol kezdődik az idős kor.
2009. okt. 6. 16:07
 9/16 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem válassz egy alkalmas pillanatot, amikor csak ketten vagytok, és csend van és nyugalom, és kérdezd meg tőle, mi a gondja. Valószínűleg van valami lelki eredetű problémája, vagy valami rossz emléke a családdal/felesége családjával kapcsolatban (gondolom nem te vagy az 1. felesége, ha külön gyerekeitek, unokáitok vannak). Azért a párod, hogy segíts neki, kommunikálj vele, ha meg amúgy normális ember, ne ítéld el, amíg nem beszélted meg vele a dolgot. Miért akar mindig mindenki egyből válni, nem értem...
2009. okt. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de amit leírtál két példát, amiatt akarnád elhagyni? Mert ezek szerintem nem durva dolgok. Azt hittem szidja a gyerekeidet, meg ordítozik velük, meg az unokákkal. De az, hogy megjegyzi, miért nem a szüleidnél van tartva a születésnapi bulijuk, meg hogy az unoka hangja fülsüketítő, ezek csak épphogy picit bántóak. De semmi esetre sem olyan súlyúak, hogy válásra kelljen gondolni. Mennyire gyakran mond ilyeneket? És ha kéred, hogy ne tegye, mert neked sokat jelent a családod?
2009. okt. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!