Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy nem tudok...

Miért van az, hogy nem tudok találni egy normális barátot?

Figyelt kérdés
Vannak barátaim ugyan, párkapcsolatom is van, de a "barátaim" egyáltalán nem keresnek, nem is méltatnak semmire, csak az iskolában (az iskolám Pesten van, én pedig vidéken lakom) igaz a falumban is van 1-2 barátom, de őket nem ismerem olyan rég óta. Viszont annyira zavar, ha a "barátaimat" látom, hogy együtt jól érzik magukat én meg itthon kuksolok egyedül. Most is felfüggesztettem a Facebook profilomat, mert egyszerűen képtelen vagyok ezt elviselni, ráadásul ez kihat a párkapcsolatomra is, mert a barátom (aki az osztálytársam is) társaságát is jobban keresik, mint az enyémet, én pedig nem fogok mindenki után megint én rohangálni, mint egy csivava. Mit tegyek?
2012. ápr. 10. 17:52
 1/4 anonim válasza:

Magadba keresd a hibát. Ha megtaláltad változtass rajta.

Nyiss feléjük. pl: szervezd meg h mennyetek el bowlingozni és hívd el őket, aztán várd h mit lépnek:) Sok silert

2012. ápr. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
*sikert!
2012. ápr. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
éppen ez az, hogy semmi hibát nem követtem el, az iskolában is jól szokták érezni magukat velem, de most is itthon töltöttem az egész szünetet és senki sem keresett, és ez azért nagyon fáj, ha pedig az iskolában rossz a kedvem, akkor is én vagyok a szar...(már megkaptam) pedig csak egyszerűen magányos vagyok már amióta elkeztem a középiskolát
2012. ápr. 10. 18:01
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

nekem azt mondta egyszer valaki, el kell képzelni, mi az amilyet szeretnél, a lehető legrészletesebben és arra koncentrálni, nem arra ami nem tetszik, vagy nem jön be. és az agya automatikusan rááll és észre sem veszed, azokat fogod bevonzani.

nekem így lett meg az első normális barátom, a sok drogos, piás,link srácok után. mindig olyanokat fogtam ki én sem értettem, és nekem ez a válasz segített, amit anno egy pszichológus mondott amúgy.

2012. ápr. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!