Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért olyan nehéz egy értelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz egy értelmes, normális, helyes srácot találni?

Figyelt kérdés

Komolyan egy csomó ilyen srácot látok, de sosem tudok velük megismerkedni. Ha meg azt hiszem lesz valami is, akkor meg koppanok.:/

Ötlet hol találhatnék ilyen srácot?


2012. ápr. 7. 19:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? :P meg hol keresed? Ha látsz, akkor már akkor gond nem lehet :D
2012. ápr. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
merre laksz?
2012. ápr. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
az enyém pont ilyen, étteremben találtam. :)
2012. ápr. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 ASOT ***** válasza:

ááá ezt felejtsd el szívem! Senki sem normális, te sem én sem senki sem, ha mindenki normális lenne akkor kihalna a föld...


és hát kérdéses, h neked milyen a normális, értelmes....mert valami hülyesége mindenkinek van...ezt te is tudod...


engem egy jófej rendes s-eggfejnek mondanak :)

2012. ápr. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Mert foglaltak vagyunk.
2012. ápr. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Egyébként engem még nem akartak megtalálni a lányok, nem tudom miért. Jó tanuló vagyok, állatorvos akarok lenni, de imádok bulizni is, szóval nem vagyok az otthonülős éjjel nappal tanulós fajta, de discoba inkább csak táncolni és jól érezni magam járok. Helyes, de mégis férfias az arcom, szoktam sportolni szóval jó a testem is. Jól öltözködöm, de nem vagyok tucat, mert azt veszem ami tetszik.

Ja, és még szerény is vagyok, általában nem kérkedek vele csak, hogy legyen valami elképzelés.

2012. ápr. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Attól függ ki mit tart értelmes-normálisnak.
2012. ápr. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Az enyém félre címzett egy emailt. Azóta a vőlegényem :)
2012. ápr. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

én is ilyen fiúkat keresek:)

ismerek egy-két ilyet, de azok olyan félénkek, hogy még sosem volt barátnőjük

23l

2012. ápr. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Engem például az egyetemen lehet megtalálni. Én ugyanis ilyennek hiszem magam :) 24f
2012. ápr. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!