Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miattam veszett össze a párom...

Miattam veszett össze a párom a családjával?

Figyelt kérdés

Már 2,5 éve történt. Valamit tettem (a párom sem tudja) a férjem kiállt mellettem (megvédett) de a családjával összeveszett :(

Azóta rendeződtek a viszonyok (nem beszélnek-beszélünk az esetről) úgy tesz mindenki, mintha semmi nem történt volna.


Nekem viszont itt a teher :( a lelkiismeretem :(

Nem vagyok ilyen alapjába véve, ez is csak egy baklövés volt :( amit bánok nagyon :(

A párom nem tudja, hogy tényleg én okoztam a galibát :(


Ennyi idő elteltével elmondjam, vagy már semmi értelme?


2012. ápr. 11. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Mégis mit csináltál, amiről a férjed nem tudott, a családja meg igen ( mert ha jól értem, emiatt haragudtak meg anno). Így nehéz válaszolni.
2012. ápr. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Párodnak végül is elmondhatod. Gondolom, nem robbantaná ki újra a balhét, ha azóta rendeződtek a dolgok. Bár szerintem kár felkavarni a vizet csak a lelkiismereted miatt. Ez olyan, hogy neki attól nem rossz, hogy nem tudja, csak neked rossz. Vagyis a saját lelked könnyítése miatt mondanád el, nem azért, mert őszinte akarsz vele lenni. Ez meg önzőség a részedről.
2012. ápr. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A család csak sejti, de bizonyítani nem tudták...

:(

becsületsértés...


Akkor nagy volt a balhé, azóta 2 hetente összejárunk, telefonálunk, most volt húsvétkor a szülinapom, felköszöntöttek...

2012. ápr. 11. 18:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a francba, nem éri meg feszegetni, meg feltépni a sebeket.
2012. ápr. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én elmondanám. Nem is értem, hogy tudtad végignézni, hogy a párod a saját családja ellen fordul, miközben nekik van igazuk.
2012. ápr. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ez durva.. nem csak, hogy miattad vesztek össze, hanem tulajdonképpen amiatt, hogy elhallgattad az igazságot a férjed elől. akkor kellett volna kitálalni, és magadra vállalni amit tettél, nem pedig sunyin lapítani a fűben, és hagyni, hogy azt ő kapcsolatukon csattanjon le a dolog.
2012. ápr. 12. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!