Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Illik párom családjával lenni...

Illik párom családjával lenni karácsonykor?

Figyelt kérdés

Alig fél éve vagyunk együtt,én egyedül élek,ő szüleivel.

Karácsonykor nem tudom hogy legyen.Nem vagyok jóban a szüleimmel,nem megyek hozzájuk.Nagymamámékhoz megyek csak.

24-ére,26-ra párom mamája hivott páromon keresztül hozzájuk.

De nem tudom mennyire illik,nem illik,mennyire tényleges vagy csak udvariassági meghivás ez.Igy konkrétan rákérdezni ugye nem lehet hogy 24én tényleg lehetek ott,vagy csak udvariasságból kérdezte,tudván hogy nem megyek a szüleimhez,csak a nagyszüleim akikkel lehetnék.

30 közeliek vagyunk


2011. dec. 16. 23:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Csalad fuggo. Szerintem inkabb kerdezz ra minthogy kellemetlen szituacioba kerulj!
2011. dec. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha hívott, akkor ne kéresd magad, és menj el. Lehet, hogy a párod is közbenjárt az érdekedben, hisz nem akarja, hogy egyedül karácsonyozz. Szerintem fogadd el a meghívást, mert a párodhoz tartozol. Én, ha nem akarok valakit látni, azt nem hívom meg.


Vigyél valami kis apróságot ajándékként, és érezd jól magad.

2011. dec. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Ha rákérdezek,akkor ugy is azt fogja mondani,hogy menjek csak nyugodtan.

Sosem mondaná,hogy csak a fia miatt hivott

2011. dec. 16. 23:33
 4/15 A kérdező kommentje:

Páromat rávettem,ő anyukája,ő ismeri,kérdezze meg finoman


26-án megyek mindenképp,akkor többen leszünk,párom testvére(nem él a szülőkkel már),annak párja,és pár egyéb rokon

akkor vinnék egyébként is valamit (bonbon,ital,mikulásvirág,ésmég nemtudom)

2011. dec. 16. 23:38
 5/15 anonim ***** válasza:
77%

Ez a csalàd befogad, nyit feléd. Ha nem akarsz kèsőbb a csalàd tagja lenni, akkor ne menj! Ha igen, akkor menj.

Nem értem miért stresszelsz ezen. Örülj, hogy ilyen kedvesek veled!

2011. dec. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Az én családom nem ilyen,ha jóban lennénk páromat akkor is max 25 vagy 26 egy ebéd erejéig látnák szivesen.Az előző pasik...egy volt aki 3 év után karácsonykor (25) elvitt a szüleihez.

Igy ezért furcsa

2011. dec. 17. 08:53
 7/15 anonim ***** válasza:

Én is meghívnám a gyerekem barátját vagy barátnőjét, ha ilyen szituáció lenne!!!

Az én családom (anyuék) már biztos nem így tettek volna!

Tehát mindenki más!

Fogadd el a meghívást!

2011. dec. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Az én szüleim sem ilyenek amúgy. A férjem az első (számomra érthető módon), akit 24-én is szívesen látnak, mást nem is vittem haza az én részemről :)


De pl. a férjem volt barátnőjééknél és anyósomnál nem ez volt a szokás, anno mindkét szülőhöz mentek 24-én..


Szóval ők ilyenek, örülj, hogy meghívtak és fogadd el a meghívást és ne agyalj! :)

2011. dec. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Még ha 20 éves lennél megérteném az aggodalmad, de 30 évesen szerintem túlagyalod. Felnőttek vagytok, meghívtak, akkor ne a párodon keresztül puhatolózz, hogy "de biztooos?", hanem vegyél valami ajándékot és menj el.
2011. dec. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

sztem még kevés ideig vagytok együtt..


én csak kb. egy év után voltam karácsonykor asszonyéknál, másik évben ő nálunk

2011. dec. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!