Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális a bátyám? Ti foglalko...

Normális a bátyám? Ti foglalkoznátok vele ezek után?

Figyelt kérdés

Együtt élek a párommal, havi 3-4x járok otthon. Van egy tizenéves húgom és egy 27 éves bátyám. Húgommal jóban vagyunk, párom a húgaként szereti. Bátyám fura szerzet. A net és a tv-n kívül más nem létezik a számára, diplomás munkanélküli. Ha a párommal járunk otthon, soha nem mutatkozik, le sem jön a szobájából. pl. most húsvétkor az egész napot ott töltöttük, akkor szaladt le 1-2 percre, mikor megneszelte, hogy elmentünk sétálni. Még enni sem jön le, ha ott ebédelünk, inkább koplal. Van olyan, hogy egyedül járok otthon, akkor sem jön le köszönni. Egyszer 3 hónapig nem láttam egyhuzamban, úgy, hogy hetente hazajártam. Párommal 2 év alatt köszönésen kívül 1 szót nem váltott.

Tényleg már beteges az elzárkózása az emberektől, elhanyagolt a külseje, a neten éli az életét és barátai sincsenek. Nekem kéne felmennem az odújába és köszönni neki?


2012. ápr. 11. 18:41
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem "altasd" el.
2012. ápr. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
50%
Biztos rossz neki,hogy nincs párja és nem akarja látni,hogy neked van.Ennyi.Én is voltam így.Nem tudom,mit csinálj,szerezz csajt neki.
2012. ápr. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

Szerezzek neki csajt? Most őszintén, melyik lány vágyik olyanra, mint ő? Ápolatlan, mogorva, a nőket szolgának tartja, legalábbis anyámmal úgy beszél, mint akit a s***éből rángatott elő...

És ha az zavarná, az normális, hogy emiatt nem beszél velem, levegőnek néz? Soha nem nyaltuk-faltuk egymást előtte, sem senki előtt. Korábban is ilyen volt.

2012. ápr. 11. 18:46
 4/36 anonim ***** válasza:
34%
Esetleg szerezz neki valami hozzá hasonló fura szerzet lányt, vagy havert. Egyetértek az előzővel, nem szívesen látja, hogy másnak van párja, ezért marad inkább a szobájában. Legkönnyebben a hozzá hasonlókkal létesíthetne kapcsolatot, próbáld összehozni ilyen emberekkel.
2012. ápr. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
84%
Ez minden, csak nem normális. Ijesztő. Szüleid mit mondanak róla?
2012. ápr. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

Úgy látszik, nem látni át a helyzetet... Itt az a gond, hogy menekül az emberek elöl! Volt olyan, hogy párom kint cigizett a ház előtt, ő meg hátul volt, tolta előre a biciklijét és mikor meglátta a páromat, teleknek eltekert a biciklivel. Komolyan, mint valami gyogyós idióta. Párom meg nem tudta, mi van, fél tőle vagy leprásnak tartja?

De másoktól is menekül. Egyébként is azon kívül, hogy szolgálják elé a kaját, nem beszél anyámékkal sem.

2012. ápr. 11. 18:50
 7/36 anonim ***** válasza:
81%

Depressziós, nem ismeritek fel a jeleket?

Nem irigyel senkit, inkább fél a világtól.


Bármiféle függöségnek jele? Kábszer, alkohol, online szerencsejáték?

2012. ápr. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

A szüleim idegesek, egyrészt mert cs*szik dolgozni menni. 3 hónapig volt munkája, mint tanár, aztán onnan is elküldték, szüleim meg ráköltöttek egy halom pénzt potyára...

Apám struccpolitikát folytat, nem foglalkozik vele. Anyám néha próbált a lelkére beszélni, hogy nem normális, amit csinál, bele fog őrülni ebbe az életmódba. Félig-meddig igazat adott anyámnak, aztán legközelebb már megint arrogánsan beszélt vele...

Régebben húgommal még jobban megvolt, most már vele is szemétkedik csak. Engem olyan tinikorom óta "utált meg", gyerekkorunkban jóban voltunk. Most, hogy már húgom is kamasz, vele is bunkó.

2012. ápr. 11. 18:53
 9/36 A kérdező kommentje:

"Bármiféle függöségnek jele? Kábszer, alkohol, online szerencsejáték?"

Egyetlen függősége az internetfüggőség. Nem mintha nem volna épp elég... Kábszerhez, alkoholhoz néha el kéne hagynia a szobáját... Online nem játszhat, arról megint tudnának anyámék, nincs is neki nagyon miből meg jön egyenlegértesítő levél a banktól, szokták látni anyámék.

2012. ápr. 11. 18:55
 10/36 anonim ***** válasza:
69%
A szuleid helyebe en valaszut ele allitanam: vagy keres szepen munkat es normalis eletet kezd el elni, vagy szepen el kell hogy koltozzon otthonrol es a sajat laban aztan azt csinal, amit akar. A szuleidet nem zavarja, hogy otthon van, ingyen el, nem csinal semmit? Engem az apam elzavart otthonrol, ha nem dolgoztam! A szuleid is ludasok ebben a dologban, sajnalom!
2012. ápr. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!