Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A beleegyező nyilatkozathoz...

A beleegyező nyilatkozathoz (külföldre utazom babámmal apa nélkül) kell tanu a végére?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 11. 20:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ÉN úgy emlékszem, hogy igen.
2012. ápr. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ennek a legegyszerubb modja, ha a hivatalban kerdezel mindent meg, hiszen ott tudjak a jelenlegi jogszabalyokat is.
2012. ápr. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Apa és 2 tanú aláírása szükséges.A tanúk az neked jó,mert ha az apa meggondolná magát,akkor nem jöhet azzal,hogy becsaptad őt.
2012. ápr. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Apuka elhagyott minket, de ugye még nincs meg az egyedüli felügyelet, így függünk tőle ilyen esetekben. És ilyen nyilatkozatot én nem találtam a neten, így írok valamit, ami remélem, jó lesz.
2012. ápr. 11. 21:24
 5/13 anonim ***** válasza:
kell az apuci beleegyezést, sőt ha a babátoknak nincs útlevele akkor ahhoz is kell az aláírása. Hasonló cipőbe jártam én is 2 éve. Még nem voltunk hivatalosan elváltak és apuci nem akarta aláírni az útlevél kérőt,hogy nyaralni mehessünk külföldre. "Hatást kellett rá gyakorolni" :D
2012. ápr. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Útlevelet már intéztünk, ezért sem értem a nyilatkozatot, hiszen az útlevélhez ő is kellett. Ez már beleegyezés! De ezen ne múljon, megírom és aláiratom vele. Az gáz, ha az én családtagjaim a tanuk? :-)
2012. ápr. 11. 21:38
 7/13 anonim ***** válasza:
Ki mondta hogy kell ilyen nyilatkozat? nekünk nem kellett semmi ilyesmi. De ha kell mégis ,akkor inkább ne családtag legyen ,mert ha tényleg hivatalos ,akkor ne mis lehet rokon, tudomásom szerint. Legyen szomszéd barát ,stb.
2012. ápr. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Több helyen is olvastam, hogy inkább legyen egy ilyen nyilatkozat. Nem fáj semmibe és nem szeretnék mégis belefutni valami hülye ellenőrzésbe, amire szerencsére nagyon kevés az esély.
2012. ápr. 11. 22:07
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen, kell ilyen nyilatkozat. Tőlünk kérték is.
2012. ápr. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
bocs, lehet, hogy hülye a kérdés, de hol kérik ezt? EU-n belülre ha kiviszed, akkor megállíthat kinn a rendőr és kéri a gyerek papírjait?
2012. ápr. 12. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!