Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Maradtál csak kényelmi szempon...

Maradtál csak kényelmi szempontban párkapcsolatban, miközben már nem szeretted a párod?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 12. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. ápr. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen
2012. ápr. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És ha igen, mennyi ideig? Hogy bírtad? Mikor mondtad el neki az igazságot?
2012. ápr. 12. 11:33
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Kb 3-4 hónapig. Nehezen bírtam, hiszen már nem szerettem, nem vonzódtam hozzá, mint férfihez. A szex is nehezemre esett. Nem akartam vele tölteni a szabadidőmet, ezért mindig próbáltam csajos, barátnős programokat + egyéb elfoglaltságokat szervezni, hogy addig se kelljen vele lennem. Tudom, szemétség volt. Nem is vagyok rá büszke...
2012. ápr. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. ápr. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Régebben azt mondtam volna hogy nem, mert a pénz nem boldogít meg a becsület blabla. De most hogy sokszor úgy kell kuporgatni mindenre és mégsem elég, hogy semmire sem fussa és a saját gyerekemnek nem tudom megadni amit akarok. Persze nem szenved hiányt az alapvető dolgokban de én többet szánok neki, az alapnál. Most azt mondom igen együtt maradnék egy jó anyagi háttérrel rendelkező férfival. De a férjem nem ilyen, mégis vele maradok mert szeretem.
2012. ápr. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
Kettő ilyen is volt. Egyszer a lakás miatt, mert tök közel volt az akkori munkahelyem, és nem akartam többet utazni. Néhány hónap után aztán meguntam, és elköltöztem. A másodiknál meg a jó szex miatt maradtam.
2012. ápr. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!