Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vannak itt boldog párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt boldog párkapcsolatban/házasságban élők?

Figyelt kérdés

Mióta vagytok együtt? Hol ismertétek meg egymást? Minden rendben köztetek?


Csak vidám sztorikat, elégedett embereket szeretnék olvasni, mert el vagyok keseredve, mert itt is nagyon sok negatív történet van amitől mégjobban elvesztem a reményt, hogy én megtalálom az igazit.

Köszi ha leírod!



2012. ápr. 11. 11:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mi 17 évesen ismerkedtünk meg, internetes játék által, 2 évig éltünk távkapcsolatban (138 km) amíg suliba jártunk majd párom hozzánk költözött, azóta a családi ház mellé (nagy kerttel) felépítettünk egy másik házat külön mérőkkel, hogy ne a felsőbb generáció nyakán éljünk. Az elején nehézkes volt mert 1 év után anyósom elkezdett fúrni mert látta hogy komoly lesz a kapcsolat és tipikus " tőlem nem veszik el a fiam" anyuka,párom meg nagyon mulyára lett nevelve és szenvedtünk eleget, csalódott benne nagyon, de mára már megjött az esze anyucinak:) Most a közös babát tervezzük, remélem hamar vidám leszel te is :) 27/N

2012. ápr. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

4 éve, 31 éves koromban ismertem meg az akkor 33 éves férjemet, 2 év után házasodtunk, és minden rendben.

Szerintem a jó kapcsolat/házasság a jó választáson múlik, ehhez meg kell ismerned önmagadat (mire van szükséged) és meg kell ismerned a másikat (ő az, akire vártál?). Nem szabad megalkudni, mert ha az elején szemet húnysz a hibái felett szándékosan, akkor később, ha elszáll a lila köd, ezek a hibák idegesíteni fognak és tönkreteszik a kapcsolatot.

Ha egy kapcsolat nem tökéletes, nem szabad benne maradni és időt pazarolni rá. El lehet vegetálni egy meddő kapcsolatban évekig, de felesleges, mert a végén úgyis kiderül, hogy nem javult meg.

2012. ápr. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
21 évesen neten ismertem meg, először teljesen unszimpatikusak voltunk egymásnak, öregnek tartottam meg messze is volt :D Ő meg csak egy éppen 21 éves fruskának tartott. Aztán elkezdtünk jobban beszélgetni és rájöttünk, hogy ezek nem igazak. 2,5 éve együtt vagyunk, 1,5 éve együtt élünk :)
2012. ápr. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

mi boldog párkapcsolatban élünk

kicsivel több mint két éve vagyunk együtt, másfél éve együtt élünk, interneten ismerkedtünk meg, született egy kislányunk


Boldog vagyok mellette nagyon.



Két év egyedüllét után talált ő rám az első pillanatban tudtam, hogy ő az a férfi aki mellett fogom leélni az életem.

2012. ápr. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

2,5 éve vagyunk együtt. Egy internetes társkeresőn ismertük meg egymást. Akkor voltam 19/N ő pedig 26/F

Nagyon boldogok vagyunk, minden okés köztünk.

Nyáron költözünk össze. Jövő augusztusban lesz az esküvőnk.

2012. ápr. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm ezeket a sorokat jó olvasni tényleg, hogy van akinek összejött. Bár nem vagyok öreg, hogy elkezdjek pánikolni (22) csak épp véget ért a kapcsolatomnak amiről azt hittem örökké fog szólni. Elfogadtam a hibáival együtt, de aztán kiderült, hogy ő nem fogad el engem..
2012. ápr. 11. 11:46
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi boldogok vagyunk. 2001-ben ismerkedtünk meg.Egy munkahelyen dolgoztunk.Az elején nekem voltak csak aggályaim a kapcsolatunk miatt,hiszen én akkor frissen elvált anyuka lettem,ráadásul idősebb is vagyok a páromnál.De őt ez nem érdekelte.Még 2001-ben összeköltöztünk,és azóta is együtt élünk, 11 éve. Voltak nehéz helyzetek,de mindig megoldottuk.Ma,hogy a fiam is nagy lett,mi most élvezzük az élet örömeit.Rengeteget nevetünk,szórakozunk,és nagyon jól elvagyunk..Még ma is elpirulok ha látom,ha ebédelni megyünk,úgy készülők mintha az első randink lenne,és a párom is állandóan ölelget,puszilgat.neki nem kellenek ünnepek,hogy meglepjen valamivel.Állandóan meglep egy szál virággal,vagy csokival vagy valami apró dolgokkal.Nem is olyan régen mondta,hogy még mindig szerelmesek vagyunk,és ez tök jó érzés..Tényleg az.
2012. ápr. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

4 hónapja vagyunk együtt...már évek óta "ismerjük" a másikat, de igazábol nem olyan behatóan...tudtuk, ki a másik, néha dumáltunk és kész:) aztán nekem volt egy kapcsolatom...ami sok szenvedést adott...akkor nagyon sokat beszélgettünk...és beleszerettem! vele akartam lenni! eldobtam a rosszat és most boldogabb vagyok, mint valaha! a mottom ez volt: hallgass az eszedre...a szived meghálálja...igy történt:) tervezzük az esküvöt, már két honapja együtt élünk...minden nagyon szuper....le nem cserélném a mostani életem semmire!!!!

23L

2012. ápr. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

2006-ban jöttünk össze,2010-ben volt az esküvőnk,azóta született egy kislányunk,és alapvetően boldogok vagyunk,szeretjük egymást..:)persze veszekszünk,meg sokszor nem értünk egyet,de nekünk ez kell:)

amúgy egy buliban ismerkedtünk meg 19évesen.

2012. ápr. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj,kb 1 éve ln igy igy voltam,23 évesen szakitottunk,mert már nem volt értelme,rossz volt nagyon.

DE

Életem legjobb döntése volt,megismertem páromat,a világ legimádnivalóbb pasija,most költözünk össze,majd 1 év után is madarat lehetne velem fogatni.soha senkivel nem volt ilyen mint vele.


Ne aggódj,megvan neked is a szőke herceged valahol.

2012. ápr. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!