Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukám folyton a TV előtt...

Apukám folyton a TV előtt alszik a nappaliban, ilyenkor teljes csendben kell lenni, mert ha véletlenül felébresztjük, bedühödik és nagyon durván káromkodik. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Évek óta ez van. :( Aludhanta a hálószobájában, senkit nem zavarna, csak ott nincs TV. Én megértem, hogy fáradt, de azt, hogy azon az emeleten semmit nem lehet csinálni, mert ő most alszik, az elég dühítő. Most pl. a tányérokat vittem ki a konyhába és véletlenül megcsörrentek, mire ő felébredt és elmondott mindennek, b*zifejűnek meg hasonlóknak nevezett.
2009. jún. 18. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vegyetek neki egy tv-t a hálóba is.
2009. jún. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Valamiért a hálószobában nem lehet TV, ne kérdezzétek, hogy miért, mert nem értek hozzá, de már beszéltünk róla és nem lehet.
2009. jún. 18. 17:19
 3/6 anonim ***** válasza:
szia! Nem tudok mit mondani, de az én apukám is ilyen, bevett szokása, hogy elalszik a tévé előtt, és persze a távirányitóra is ráfekszik:D A különbség annyi, hogy apukám nem üvölt, ha véletlen felébresztjük. Szerintem hagyd őt, ne törődj vele, biztos nagyon fáradt...
2009. jún. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Felőlem aludjon, de az, hogy káromkodik meg üvölt a saját gyerekeivel, feleségével szerintem nem elfogadható.
2009. jún. 18. 17:41
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

És elmondtátok már neki ezt a dolgot,hogy nektek ez nagyon kellemetlen, és igazságtalan helyzet?


Persze nem akkor kell ezt megbeszélni, amikor épp felriad valami zajtól, hanem egy alkalmas pillanatban

2009. jún. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%
önző megkeseredett, mint apósom
2009. jún. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!