Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem visszataszító, ha egy nő...

Nem visszataszító, ha egy nő káromkodik?

Figyelt kérdés
most kezdtem az egyetemet, bölcsész karon egy nyelvszak, de egy nagyon kicsi szak, 420pont felett volt a ponthatár és alig vettek fel valakit. Ezt azért írom, mert ebből arra következtetnék, h nem a legbutább népség jár ide. Ehhez képest szinte egytől egyig minden csoporttársnőm káromkodik, igényes, szép, okos lányok, de 2 perc nem telik bele, h ne használnának egy bmeget vagy valami hasonlót. Szerintem ez kiábrándító egy lánynál(amúgy fiúnál is az), miért csinálják? Van akinek direkt ez jön be? Nem tudom...
2011. okt. 22. 14:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Nemtudom én is szeretek káromkodni, nem dől össze a világ az tuti.Egy nőnél ha nagyon gyakori akkor gusztustalan, amúgy belefér.De szerintem ritka az olyan ember aki fél percenként káromkodik annál már más probléma van.nemtom Én sose figyelem hogy hogy beszél, de azért egy baz*meg káromkodás meg egy sz*vd ki anyádból a g*cit te utolsó ó*var gan*j sz*r között van különbség.Tehát érted a különbséget.:D
2011. okt. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
bölcsészkar még nem jelent semmit. A legtöbb más egyetemre 20-30 ponttal kevesebb kellett és kétszázzal több embert vettek fel. Egy jó bölcsészdiploma többet ér, mint egy tömegdiploma. De nem ez volt a kérdés
2011. okt. 22. 14:47
 3/13 anonim ***** válasza:
23%
engem az idegesit amikor ijen anti alkoholista és sziguruan nem káromkodik
2011. okt. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem mindegy.

Néha tényleg idegesítő, nem csak lányoknál, de fiúknál is ha túl sokat káromkodnak. De ritkán belefér még.

Jobb, minthogy magukba fojtsák az idegességet.

2011. okt. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
38%

"igényes, szép, okos lányok,"


Esetleg szépek, bár az relatív.De hogy nem okosak és nem igényesek, az biztos, mert ha azok lennének, nem káromkodnának.Tudod, a stílus jellemez...

Az, hogy valaki egyetemre jár, még semmit nem jelent azon kívül, hogy van rá pénze és ideje.Az, hogy valakinek van lexikális tudás, még nem jelenti azt, hogy jó modorú, intelligens ember.

2011. okt. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
58%
Nem kell ahhoz egyeetem, hogy valaki intelligensen tudjon tarsalogni. Egyetemezett bunkok az osztalytarsaid.
2011. okt. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy férfinál ugyanolyan visszataszító. Amíg Ti nem tanultok meg kulturáltan beszélni, addig ne várjátok el a nőktől sem.

(az miért nem visszataszító, ha egy fiú köpköd az utcán? Én napi szinten többször találkozom ilyen emberekkel, mind jól szituált, akár üzletember, akár egyetemista. De persze biztos csak a nőkben van a hiba...)

2011. okt. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
A ferfiak is meg lettek emlitve. Olvass.
2011. okt. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
meg lettek említve, csak épp nem miattuk vagytok felháborodva :) gondolkodj
2011. okt. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
En nekem egyik modortalan sem tetsik, legyen no vagy ferfi. FErfit is megkerem, hogy modorizaja magat, ha szukseges. Nem tartok bunko baratokat. Idegent, meg ha nem veszi eszre magat, otthagyom.
2011. okt. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!