Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyakran beszél a párod agressz...

Gyakran beszél a párod agresszíven? Morog, káromkodik, esetleg megaláz mások előtt? Hogy tolerálod?

Figyelt kérdés
2010. aug. 30. 19:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem apám ilyen... csomószor csúnyán beszél és agresszív velünk. Anya, tesóm és én is nagyon nehezen bírjuk már :S
2010. aug. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket sem tolerálnám.16 éves házasok vagyunk, de soha nem bántott meg, főleg nem alázott meg.
2010. aug. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
az én apám is ilyen...
2010. aug. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
36%
Hát ne haragudj, de ha hagyod és tűröd, meg is érdemled! :S
2010. aug. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%

Előfordult, és rosszul viseltem

Ha megalázott, én is azt tettem.

Abbahagyta...

2010. aug. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Velem soha. Persze, ő is szokott káromkodni, morogni, de inkább a főnökére, munka miatt. Kettőnk élete, dolgai miatt soha, mindent meg tudunk beszélni, kulturáltan elrendezni.

Soha nem alázott meg mások előtt, meg egyébként sem. Úgyhogy nekem szerencsére nem kell ilyeneket "tolerálnom".

2010. aug. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

apám sem ilyen, meg a párom sem.

ha agresszív is, nem velem.

nem aláz meg mások előtt. ilyet csak csökkent önértékelésűek tesznek.

2010. aug. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem beszél így mert nem hagynám. Nem is értem a kérdést így... Miért kéne tolerálnom?
2010. aug. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

nem beszél csúnyán és nem is tolerálnám sokáig az tuti. az első figyelmeztetésig maximum utána kalap és kilincs.

Egyszer emelte fel a hangját rám, akkor nagyon megbántott, mert olyat mondott amit ő is egyből megbánt. Azóta egyszer sem fordult elő és nem is ajánlom...

3 éve vagyunk együtt

2010. aug. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%
Ha megalázna mások előtt az addig a pillanatig tartana...egy nő sem szabadna ilyesmit elviseljen....
2010. aug. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!