Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket dobtak már ki otthonró...

Titeket dobtak már ki otthonról a szüleitek? Hogy álltatok talpra? Hol tartotok azóta?

Figyelt kérdés

Velem ez régebben történt meg majdnem,de még most is alig tudom feldolgozni.

Másik kérdésem:esetleg zsarolnak azzal,hogy ki fognak tenni a házból?Hogy viselitek?



2012. ápr. 12. 22:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Engem zsarolnak, hogy ha továbbra is a párommal maradok, akkor fogjam a cuccomat és húzzak... hogy viselem? igyekszem minél kevesebb időt itthon tölteni, hogy lássák, anélkül is elvagyok... :S

És veled hogy/mi történt??

2012. ápr. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Apám néha mondja hogy menjek innen el ha be van ....de nem csak az ővé a ház tehát nem tehet ki...
2012. ápr. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%
Utolsó , ha alkoholista akkor miért nem válik el tőle édesanyád?
2012. ápr. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Na ezt én is kérdeztem anyámtól vagy 15 éve és a válasz: "akkor apád meghalna..." ?
2012. ápr. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%
Nem akarok pejoratívan fogalmazni de édesanyád önző , és hülye felfogású.Fontosabb neki apád mint a saját gyermeke.Az az anya vagy apa nem érdemes gyereket akinek fontosabb a "párja" mind a gyereke.Van fontossági sorrend.
2012. ápr. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
49%
Na erre mit lépsz? Volt egy régi csajom az azt mondta egyszer: "apád azért iszik mert az anyád meg a húgod folyton cseszXegeti" ??
2012. ápr. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Vannak érdekes emberek.A csaj is érdekes lehetett.Az alkoholisták mindig a kibúvókat keresik és nem ismerik el hogy alkoholisták.Mindig mennek a kifogások.Leszokni csak nagyon ritka esetben tudnak végleg , 10-ből kettő szokik le végleg.
2012. ápr. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Itt az utcában sok az ilyen lecsúszott melós mint apám. Mindegyik iszik, sorra nyílnak a kocsmák...
2012. ápr. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
1 Apámmal nem jöttünk ki.
2012. ápr. 12. 22:50
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem dobtak ki,csak annyit mondott anyám,hogy innentől kezdve nem ad pénzt,így nem tudtam leérettségizni és visszamenni a suliba,ami plusz 2év lett volna.Ezért külföldre mentem,bele az éjszakába,hogy pénzem legyen.És nem bántam meg,örülök hogy így történt,mert annyi pozitív dolog is ért ez idő alatt,ami itthon soha nem történt volna meg.Persze negatív is volt,de ez se baj,nagyon sokat tanultam,bárhol feltalálom magam.Most ott tartok,hogy sokkal jobb helyzetben vagyok,amit régebben elképzeltem,és ennek nagyon örülök.
2012. ápr. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!