Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elköltöznétek otthonról úgy,...

Elköltöznétek otthonról úgy, hogy tudnátok, hogy a lakás amit otthagytok elfog veszni, mert nem fogják fizetni a költségeit? /a szüleitek/

Figyelt kérdés
Viszont egy 22 éves terrorból szabadulnátok.
2011. jan. 28. 08:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
66%
Kit izgat a lakás? Nem a tiéd. Menj, ha tudsz.
2011. jan. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Igen csak,hogy egyszer az enyém lenne,albérletbe megyünk.
2011. jan. 28. 08:31
 3/22 anonim ***** válasza:
84%
Én elköltöznék! A nyugalom mindennél többet ér!
2011. jan. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

A történethez az is hozzátartozik,hogy van egy 8 éves kislányom,28 éves vagyok/22 év terrort azért írtam,mert 6 éves koromban kezdődtek a problémák/

Idáig csak a fent említett okokból húztam,de nem bírom tovább,elég volt.

2011. jan. 28. 08:36
 5/22 anonim ***** válasza:
84%
Ha tudsz mindenképpen költözz el, a saját és a kislányod nyugalma érdekében! Nem jó egy gyereknek ha ideges körülmények között él! Az hogy mi lesz a lakással az még ne foglalkoztasson,hiszen az úgyis a szüleidé ahogy kivettem a soraidból. Koncentrálj inkább a kislányra jelenleg, mert neki egy nyugodt anyukára van most szüksége.
2011. jan. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
50%
Amúgy megkérdezhetem hogy mit értesz a terror alatt?
2011. jan. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
66%
És inkább kiteszed a kislányodat is ennek a terrornak, ami elől te 22 év után menekülni szeretnél? Gratulálok.
2011. jan. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat.A 8:48-nak is igaza van.

Anyuval lakunk,alkoholproblémái vannak.

Nem úgy kell elképzelni,hogy állandóan részeg,vannak akár 2-3 hónapos pia mentes időszakai,aztán 2 hétig iszik.

Akkor jönnek a gondok,veszekedések,kötekszik,balhézik.

Józanul se könnyű vele kijönni,hát még ha részeg.

Apu nem velünk lakik.

2011. jan. 28. 08:54
 9/22 A kérdező kommentje:

Mindent én fizetek,rezsi kaja.Ő nem dolgozik,egy évben talán 2-3 hónapot,de akkor sem ad bele semmibe.

Mennem kell dolgozni,este 7 körül érek haza,de örülnék,ha írnátok még.

2011. jan. 28. 08:56
 10/22 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom hogy anyagilag mit engedhetsz meg magadnak de ha van önálló kereseted, akkor minél hamarabb lépj le. A tapasztalatom az, hogy egy piás nagyon ritka hogy megváltozna! Józan pillanataiban nem lehetne ezt az anyukáddal megbeszélni? Én szégyellném magam ha az unokám 2 hétig, vagy akár csak egy pillanatra is ilyen állapotban látna!Nincs a környezetedben olyan ember aki segíteni tudna? Elhiszem hogy így lehetetlen élni!
2011. jan. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!