Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi baja a unokanővéremnek? Ez...

Mi baja a unokanővéremnek? Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Meglátogattam a múltkor és mindene szétdobálva földön,szégyellte is,de mondta semmibaj minden ok . Meg hagyjam békén úgyis tudja nála mindenki szebb ,jobb ,okosabb. Aztán hozzáteszi semmi baja .De látom rajta h szomorú ..van mikor beszélgetünk és csak könnybe lábad a szeme ..-de nem mond semmit .Közös barátaink vannak és kérdezgetik miért nem keresi őket miért tűnik el időkre? én nem tudom:S A külső megjelenésre ad meg a látszatra h minden rendben..


Én nem értem ,és mit lehet ilyenkor tenni? Korábban is volt ilyen ..mindig is kereste a saját helyét -..-de ennyire letörtnek igazán még nem láttam .. még ha azt is mondja minden rendben..


2012. ápr. 13. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A depresszió tipikus tünetei észlelhetők rajta. Próbáld meg őt elvinni egy pszichológushoz!
2012. ápr. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
önbizalomhiány!!! vagy szerelmi bánata van...
2012. ápr. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ez a depresszió. Nincs kedve semmihez. Sem elrakni a dolgokat, sem törődni vmivel. Az, hogy ad a külsejére, arról szól, hogy legalább ezért ne baszogassa senki. vmiért padlón van, talán nem akar téged elszomorítani, terhelni a bajaival
2012. ápr. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!