Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a nők...

Miért van az, hogy a nők 99%-a megköveteli a férfiaktól, hogy hajtsa le a WC deszkát?

Figyelt kérdés
Azért mert a nők úgy használják, nem biztos, hogy úgy is kell lennie. :-) Van erre valami? Az biztos, hogy a férfiak 100%-a nem kéri meg a nőt arra, hogy hajtsa fel..:-)

2012. ápr. 13. 13:31
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/145 anonim ***** válasza:
84%
Ez nem azért van, mert mi nők úgy használjuk, hanem mert mondjuk undorító és nem túl kellemes egy tátongó wc. Szerintem ennyi fáradtságot mindenki megtehet.
2012. ápr. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/145 anonim ***** válasza:
94%

KSH adat?

Mert én pl. nem várom el. Ugyanannyi idő felhajtani, mint lehajtani. Szinte mindegy, melyikünk csinálja. A lényeg, hogy mindenki körültekintő legyen a célzásnál. Az a nem mindegy. ;)

Fura, hogy az emberek emiatt is cirkuszolnak egymással. Ez legyen a legnagyobb baj egy kapcsolatban, én azt mondom.

2012. ápr. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/145 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, jöhet még:-) Ha a deszka lent van, akkor is nyitva van a WC. Nem a legfelső fedélre gondoltam.
2012. ápr. 13. 13:34
 4/145 anonim ***** válasza:
69%
Mert valószínűleg ez a legnagyobb problémájuk. Irigylem őket. És nő vagyok.
2012. ápr. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/145 anonim ***** válasza:
26%
Na én ilyenről most hallok először. Sosem hajtom le a deszkát és természetesen SOHA sem ülök rá! Szóval úgy tűnik a maradék 1%-ba tartozom. :)
2012. ápr. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/145 A kérdező kommentje:

3-as hozzászóló, te az 1%-ba tartozol :-D


Nem KSH adat, csupán személyes tapasztalat. Egyébként félreértés ne essen, nálunk sincs ebből probléma, csak érdekelnek a válaszok.

2012. ápr. 13. 13:36
 7/145 anonim ***** válasza:
85%
Én nem csak azt várom el, hogy hajtsa le, hanem azt is, hogy hajtsa le a tetejét is, ugye mekkora diktátor vagyok? :) Így higiénikus (főleg, ha a wc egy légtérben van a fogkefékkel), szerencsére mindketten orvosnak tanulunk, így egyértelmű neki is. Ha logikát szeretnél keresni benne, akkor azt mondanám, így használjuk a legtöbbször. A nők mindig lehajtva használják, a férfiak sem mindig felhajtva (gondolom te is szoktál székelni...), így statisztikailag többet van lehajtva, tehát ez a "normál" állapota.
2012. ápr. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/145 anonim ***** válasza:
76%
soha nem tette még szóvá senki és a filmeken kívül nem is nagyon hallottam
2012. ápr. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/145 anonim ***** válasza:
91%

Mert mire használjuk?


Női pisi - ülve

Női kaki - ülve

Férfi pisi - állva/ülve

Férfi kaki - ülve


75 %-ban ülve használjuk.

2012. ápr. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/145 anonim ***** válasza:
29%
Hát ez kész. Komolyan mindenki ráül? XD Azt hittem nem vagyok egyedül...
2012. ápr. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!