Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tesómmal vagy velem van baj?

Tesómmal vagy velem van baj?

Figyelt kérdés
van egy tesóm aki 16 én meg 14 régebben nagyon jól ki jöttünk de most már valami elromlott.ha hozzá szolok flegmán válaszol pedig kedves vagyok hozzá segítsetek hogy megint olyan jobban legyünk mit régen..:))
2012. ápr. 13. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egyikőtökkel sem, a tesód 16 éves, a kamaszkor már csak ilyen.
2012. ápr. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
serdül, lehet eltart még pár évig de egyszer majd elhagyja. elérkezett az "én-már-nagy-vagyok-te-meg-még-dedós" életszemlélethez, aminek persze nincs alapja, de így éli ki magát. csak erre tudok gondolni. fel a fejjel, te semmi rosszat nem tettél!
2012. ápr. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyikőtökkel sem. Kamaszodik, majd kinövi. Most 1-2 évig lehet, hogy ciki leszel neki. Ne vedd magadra, ha te lennél a helyében, ugyanez lejátszódna benned is.
2012. ápr. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!