Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kb 10éve elváltak a szüleim,...

Kb 10éve elváltak a szüleim, s azota folytonosok a "harcok"én az egyik tesommal anyumnál élek, másiktesom is kezdetben, de öt "elüldözte" anyum, s érzem h kezdi velem is ezt teni. Irigykedve nézem ahogy mások szorakozni járnak stb. mit tehetnék?

Figyelt kérdés
van egy barátnöm 3 honapja,s nem mondtam el még senkinek ithon,mert félő,hogy még enyit sem találkozhatnék vele,mint igy,"titokban"...segitségeteket köszönöm
2009. máj. 16. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:
81%

Nézd, anyukádon óriási nyomás van, ezért lehet hogy túl szigorú, vagy úgy érzed nem ért meg néha. De egyébként ez a tiltás nagyban függ attól, hogy hány éves vagy. Lehet hogy úgy érzi, még túl fiatal vagy a bulizgatáshoz, hogy állandóan a haverokkal lógj és ki tuja mit csinálj. Be kell látnod hogy a mai tizenévesek, legalábbis sokan állati nagy hülyeségeket csinálnak, különösen azért hogy a bandába tartozhassanak. Csak olvasgasd itt a kérdéseket. És teljesen jogos anyukád részéről ez a félelem. De az is igaz, hogy azzal hogy tilt, nem fog elérni semmit.

Gondolom amire megkér, házimunka ilyesmi, azt megcsinálod. rendesen is tanulsz (vagy nem? :) akkor meg ha biztosítod arról hogy rendesen fogsz viselkedni akkor is ha ő nincs veled, el fog engedni, lehet hogy nem azonnal, de előbb utóbb biztos. Egyébként miből gondolod hogy a barátnőd ellen lenne. lehet hogy szimpatikus is lenne neki a kislány.


Ettől függetlenül, ha nem javul a helyzet, akkor maradhatsz a titkos randiknál. Lehet hogy ezért mások lepontoznak, de ez van. Volt nekem is egy barátnőm (én nő vagyok) aki 16 éves kora óta titokban találkozgatott fiúkkal, úgy hogy az anyukája nem tudta, és folyton hazudozott. Még magához is felvitte őket, és éjjel csempészte ki be a pasikat. Hát nem tudom. De nála csak így működött. Ez alkat kérdése. Én biztos nem tudnám ezt csinálni, túl fárasztó.

Sok sikeert :)

2009. máj. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2009. máj. 19. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!