Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lett ilyen velem?...

Miért lett ilyen velem? Nagyon rosszul esik.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a helyzet,hogy rengeteget betegeskedem,az immunrendszerem rettentő gyenge. 2 hete egész héten itthon voltam,mert annyira elért egy vírus. Tegnap pedig megint felment a lázam 40-re. Anyukám nagyon megértő volt,rögtön ápolgatott,viszont apukám nagyon rosszul kezelte. Elkezdett velem is ordibálni,hogy mert én mindig beteg vagyok meg ha így folytatom kirúgnak az iskolából a sok hiányzás miatt,meg kell nekem lengén öltözködni stb. Bementem a szobámba,elég sokat sírtam,de hallottam,hogy ezután anyukámmal kiabált. Be sem jött megnézni,hogy mi van velem ma sem,pedig nagyon rosszul vagyok,talán ennyire még sohasem hagytam el magam. Anyukámat is megviselte a dolog nagyon. Tudom,hogy nagyon szeret apukám ,de nem értem,hogy miért lett ilyen velem hirtelen. Szerintetek? Mit kellene csinálnom,hogy megértse nem "direkt" vagyok beteg és nem tehetek róla? Előre is nagyon köszönöm! 16l
2012. ápr. 12. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy más baja van, csak most kapóra jöttél és rajtad tölti ki. Az is lehet, hogy attól idegese, mert aggódik, hogy mindig beteg vagy, de ezt rosszul sikerül csak kimutatnia neki. A sok betegeskedésre egy javaslat. nekem is volt ilyen időszakom, elmentem egy kivizsgálásra és kiderült, hogy nagyon alacsony a vasam. A fiatal lányoknál ez gyakran előfordul egyébként. Amint megkaptam a vaspótlást, szinte azonnal elkerültek a vírusok. 33/N
2012. ápr. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egészen biztos, hogy van valami oka annak hogy betegeskedsz. Menj el orvoshoz vérvizsgálatra meg mi egyébre, és derítsétek ki.
2012. ápr. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! A doktornőm is ezt javasolta,ha megyek vissza kérek tőle beutalót!
2012. ápr. 12. 11:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Gondolom az is közrejátszik, hogy aggódik miattad, és a lenge öltözeteddel magyarázza az állapotod, és ennek okán pedig mérges rád, hogy ennyire nem vagy képes vigyázni magadra. Szerintem az aggódás hozza ki belőle. És/vagy más problémája is van, amit valahol le kell vezetni.
2012. ápr. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!