Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél a helyembe? Anyós...

Mit tennél a helyembe? Anyós kérdés

Figyelt kérdés
4év után ujra feltettem műkörmöt mert nagyon csúnyán elvékonyodtak.24éves vagyok.a körmeim nagyon élénk korall színű lett kicsit neonos beütéssel.Az anyósom mindig beleszól a ruhámba,hajam színébe...de ma nagyon rosszúl érintett h azt mondta h gusztustalan,fúj ilyen rondát még nem is látott.De velem amúgy is mindig van vmi baja...Most ilyenkor mi van??Hogyan lépsz túl ilyeneken?Sírhatnékom van állandóan,miért bánt?Bezzeg ha látja rajtam még neki áll feljebb h ő nem akart bántani,ő ezt jóindulatból mondta.Na ez a másik...
2012. ápr. 13. 19:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

Én mondjuk pont leszarnám, mit szól be, max cserébe ezekért jó ideig elkerülném...

Vagy te együtt élsz vele? Mert úgy ciki...

2012. ápr. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
Gonoszul hangzik de mond csak neki, hogy kösz de ha semmi pozitív kritikát nemtud máskor se mondani akkor a negatívra se vagy kiváncsi mert azt nem lehet jóindulatúnak feltüntetni. Jóindulat amikor segítségből, támogatásból mondasz, teszel valamit de ha sírást, önbizalomhiányt eredménye valami akkor az minden csak nem jó.
2012. ápr. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem lakom már vele,de a gyerekek ott voltak...de ugy grimaszolt,uh..:( szóhoz se jutottam ugy mondta.mindig mindennel baja van.ha felmosok minden nap az a baj,ha szőkés a hajam az a baj,ha nem adok sapit a gyerekre 20fogban az a baj...jot nem sokszor kapok.
2012. ápr. 13. 19:11
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
Kérdezd meg akkor tőle, mi bajod. Legyen őszinte, ne csak a pofákat vágja. Amúgy bedobnám neki lazán, hogy ha hozzád 2 jó szava nincs, úgy a gyereket se szívesen viszed oda...
2012. ápr. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Mi a baja.... Hogy elvitted otthonról a kicsi fiát, az összes anyának ez a baja, van aki uralkodik rajta s elnyomja ezt magában s van aki meg nem.
2012. ápr. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
35%

az én párom is ilyeneket mondana rád...

nagyon sokan rühellik a mű dolgokat, és ha egy nő nem tud természetes lenni.

az más kérdés, hogy neki mi köze hozzá, elvégre csak az anyósod, te sem szólsz bele, hogy ő meg miért nem lakkozza a körmeit...

2012. ápr. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

hát kedves utolsó akkor nagyon sajnállak.tényleg annyi h egy átlag embernek a körmei ne legyenek szépek az tényleg mű és luxus.nem hajfelvarrásom volt és nem mell nagyobbításom.a köröm is már műnek számít?

ne is menjünk bele.

fizikai munkát végeztem,most itthon vagyok 2gyerekkel állandóan mosok,mosogatok takarítok.a körmeim szörnyen szanaszét mentek,nem értem ezért miért kell egy embert bántani?egy átlag kismamának már ezt sem szabad ugye?legyen lepukkant,szabcsis háziasszony azt a férje majd megy és talál egy vonzó nőt.bocs h adok magamra.

2012. ápr. 13. 20:01
 8/11 A kérdező kommentje:
jah és elszabadulok otthonról másfél órát.a kedves párod ne itélkezzen arról akinek műkörme van
2012. ápr. 13. 20:02
 9/11 anonim ***** válasza:
40%

az én párom pedig ilyen és az össze haverja is ilyen


hidd el én is sokat szenvedek ez miatt mellette, mert az is meg van mondva, hogy csak átlátszó,vagy testszínű lakkot tehetek fel.

és az egész haveri körében a nők sminktelen, festetlenek.


én csak annyit akartam ezzel, hogy anyósod is közéjük illene a sorba.

2012. ápr. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%

Ó, kedvesem, mutass egy anyóst, aki nem utálja a menyét... Más kérdés, hogy csinálhatná nagy titokban, nehogy rájöjj..:-)

Viccen kívül: én azt mondanám, ha a hajam/körmöm/mittudoménmim kritizálná, hogy a fiának szerencsére nagyon bejön, és mivel te az ő felesége vagy, csak ez számít. Vagy mondhatod azt is, hogy akkor kész szerencse, hogy nem az ő fejét vagy kezét kenték ilyenre.

Az én anyósom is egy hárpia, lelőni nem lehet őket, hát ez van.

2012. ápr. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!