Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyembe? Nem...

Mit tennétek a helyembe? Nem tudom mi lenne a helyes döntés. Párkapcsolat!

Figyelt kérdés
Van egy élettársam,több mint 3 éve költöztem ide hozzá falura az akkor 1,5éves fiammal.Egyre furcsábban viselkedik velem,minap azt mondta,hogy "sokba" kerülünk neki,mondhatom jól esett!Pedig énis kapok közel 50 ezer forintot havonta,mert ugye munkanélküli vagyok.Attól tartok az is maradok,még itt élünk!Valamint menni akartam el vele autóval és erre az volt a megjegyzése,hogy minek nincs itthon dolgod!?Úgy érzem magam itt mint egy házirabszolga..szeretem volna vele beszélgetni,ezekről a dolgokról,de egyszerűen ott hagyott,meg se hallgatott.Mondtam neki,hogy meg akar tőlem szabadulni?erre azt mondta,néha jobb lenne egyedül!!
2012. febr. 28. 07:30
 1/9 A kérdező kommentje:
néha olyan mintha 2 énje lenne,bár ő szeret elmondása szerint,de én egyre kevésbé érzem.A kicsi is és énis utálunk itt élni,DE nem merek elmenni innen,miből élek meg a fiammal,ha albérletet is fizetnem kell,munkám sincs!De ha lesz is és megszünik mi lesz,nincs senkim se aki segítene!Hozzátenném,hogy én nagyon szeretem a párom,mindig megpróbálok neki kedveskedni..bár viszont semmit se kapok!Én úgy érzem ezt nem bírom tovább..még fiatal vagyok,nem akarok így élni!Ti mit tennétek??
2012. febr. 28. 07:34
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki ilyen kijelentéseket tesz, annak nem két énje van, hanem szimplán nem szeret. Így pedig semmi értelme nincsen ottmaradni sem neked, sem a gyerekednek. Szülők, testvérek, barátok, akik átmenetileg tudnának segíteni? Valakid csak van? Menj el a faluból és próbálj meg munkát találni, akár ideiglenesen is.
2012. febr. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Komolyan senki nincs,vagy messze van,vagy szegényebb mint én..40 egynéhányezerből hogy vegyek ki albérletet??itt kezdődik a gondom..munkát innen nem találok,szóba se állnak velem,faluról.
2012. febr. 28. 07:41
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

sajnálom, hogy így kell élned. de meggyőződésem, hogy soha semmit KÖTELEZŐ ELVISELNI. a párod egy hímsoviniszta bunkó.úgy tűnik tényleg nem szeret benneteket, vagy ha igen, akkor igen sajátos módon. lehet, hogy nem ütött még meg téged, de nekem tipikusan a pénz számolva asszony verve jó hülyeséget osztó pasasnak tűnik.

innen úgy látom a következő lehetőségeid vannak. (azt nem írom, h meg fog változni, mert az ilyen soha)

-próbálsz munkát keresni nagyobb városban onnan (szerintem megoldható)

- addig maradsz míg nem találsz egy másik férfit (itt viszont fennáll a lehetősége, h ugyanekkora paraszt lesz)

- elmész egy nagyvárosba a fiaddal egy anyaotthonba. talán vannak jobb helyek is, főleg, ha az ország nyugati részében gondolkodunk. és egy ideig-óráig megteszi, míg nem találsz állást.


remélem mihamarabb megoldódik a problémátok

2012. febr. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4. vagyok. itt egy link, most találtam, ha esetleg úgy gondolod, ezt az utat választod. érdemes eltenni mindenesetre, és szerintem nagyon jól kikereshető.


[link]

2012. febr. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi kedves 4.,de azt hiszem az anyaotthon kihagynám,mert a kicsi apja abba a percbe rohanna a bíróságra,hogy elvegye tőlem.Az utóbbi időbe már rájöttem,hogy a páromnak csak az a fontos,hogy neki jó legyen és csak magát szereti.Csak nem tudom minek kellett család,gyerek neki..marhára nem érdekli,hogy van gyereke,kifizeti a gy.tartást,meg hozza őket mikor kell...
2012. febr. 28. 08:03
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Minél előbb keress állást, aztán már tudsz költözni. Amíg nem vagy anyagilag független, sajnos nem tudsz lépni :-(

2012. febr. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem is rögtön az anya otthon jutott eszembe!!!Esetleg a gyereked apja nem tudna segíteni átmenetileg???
2012. febr. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

- elmész egy nagyvárosba a fiaddal egy anyaotthonba. talán vannak jobb helyek is, főleg, ha az ország nyugati részében


EZ AZÉRT IS LENNE JÓ MEGOLDÁS, MERT ŐK TUDNAK SEGÍTENI A MUNKAHELY MEGSZERZÉSÉBEN!


az a baj nálad, hogy mindentől félsz, így viszont nem lehet előre lépni. Ne félj attól hogy elperli az apja a gyereket, ha anyaotthonba mész, és találnak munkát, nem fogja tudni elperelni, nem olyan könnyű az, pláne egy ilyen csöpp gyereket nem adnak olyan könnyen az apjának, ha a mama nem iszik, igyekszik dolgozni.

NE FÉLJ!

Szerintem is próbáld meg az anyaotthont!

2012. febr. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!