Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha a jövőbeli...

Mit szólnátok ha a jövőbeli apósotok száját a következő megjegyzés hagyná el?

Figyelt kérdés

Az eset ma történt, se köpni se nyeli nem tudtam, a vőlegényemnél voltam aki elment a boltba és én otthon maradtam a a szüleivel és a testvéreivel és beszélgettünk, amikor egyszer csak mondta majd hogyha a párom elmegy dolgozni külföldre ő engem ki visz a négyesre az útszélére hogy keressem neki a sok pénzt majd felhív hogy mennyi pénzt kerestem már.



Majd egy másik megjegyzése hogy egy idős az én apukám és a párom apukája de hogy ő mennyivel jobban néz ki mint az én apám annyira idegesített hogy az én apukám mindennap dolgozik 10órát 100kgos dolgokat emelget ő meg otthon ül és várja a segély csak mivel tiszteltem a korát ezért nem szóltam egyikre sem.

Nagyon aggaszt...szóltam a barátomnak is erről ő csak azt mondta hogy biztos viccelt... -.-" na meg hogy miért nem védtem meg magam....


2012. ápr. 13. 22:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Érdekes... Eddig nem volt ilyen?
2012. ápr. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
eddig nem pedig már 4éve hogy együtt vagyunk :(
2012. ápr. 13. 22:33
 3/19 anonim ***** válasza:
58%
nem lehet, hogy csak viccesen mondta?
2012. ápr. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is viccnek szánta, de elég szar poénok.
2012. ápr. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
100%

Szia!

Csak a kora miatt nem kell, hogy tisztelj valakit. A leírtakból számomra az derült ki, hogy ő sem tisztel téged, sem az édesapádat. Ha pedig viccnek szánta, legközelebb, ha lesz ilyen, te is "vicceld" meg valami hasonlóval. Esetleg válaszolj neki valamit, amitől ledöbben, vagy észreveszi magát.

2012. ápr. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
68%

Ne vedd a szívedre, mondd ilyenkor, kelletlen hangon, hogy ha-ha, jaj, de vicces.

Volt a fejében, igaz?

2012. ápr. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát el tudom képzelni, hogy viccelt, mert az én apósomnak is elég sajátos humora van, maradjunk annyiban, rajta kívül senki nem találja humorosnak, csak a család már megszokta...


Én egy szemöldökrántással venném tudomásul az ilyen beszólásait és nem reagálnék rá. Mondjuk ha apámat így a szájára venné (nálunk is ugyanez a felállás, apám a munkahelyén kemény fizikai munkát végez, mellette estig a kertben robotol. Bár fiatalabb apósnál valamivel, az már otthon van, nyugdíjas, de addig sem sok mindent csinált, és azóta is fetreng), akkor megmondanám a véleményem...

2012. ápr. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a válaszokat!!

A párom szerint is VICC volt csak sajnos én az e-fajta vicceket nem igazán értem!!

Nagyon rosszul esett mert ráadásul elég érzékeny is vagyok ilyen téren...

Egyébként nem hiszem hogy ivott volna, nem is tudom mire vélni mert amúgy elvileg szeret engem meg eddig úgy is éreztem de most kicsit szíven ütött.

2012. ápr. 13. 22:45
 9/19 anonim ***** válasza:
92%

Hűha, teljesen megértelek. :S Én sem értékelném ezt a "viccet".

Apósom meg azt a fajta humort képviseli, hogy mások előtt alázza a feleségét és közben nagyokat röhög... Képzelheted, sokszor a tenyerem viszket, jól fejbe vágnám azt a böszme fejét, mikor nagyokat hahotázik a felesége kárára...

Egy önző, elkényelmesedett disznó, akit a felesége kiszolgál, neki lóf*sz dolga nincs otthon, aztán előadja, mintha valami házisárkány lenne a felesége, akitől meg kéne szabadulni. Mikor őt kéne kirúgni a fenébe.

2012. ápr. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát én az ilyen viccet nem értékelem és az adott illetőnek is a tudomására hozom. Akár mennyi idős. Lehet más ezt megszokta tőle, de engem burkoltan ne kurv@'zzon már le. :P

Szépen megmondtam volna, hogy ahhoz stricinek kell lenni. De helyettem keressen oda való lányt.

Vagy meg kell mondani hogy ez nem vicces és nem érted az ilyen tréfát.

Nálunk apósnak az a vicces, ha leszólja a kaját. És olyanokat, mond, hogy "és ez ehető lesz"? Meg anyósnak is mondta, hogy "ma ez az egy dolgod volt és ezt is elrontottad?".

Nekem ez nem vicc, meg is mondtam neki, hogy szerintem ez bunkóság és nem találom viccesnek. Valamint, ha nem tetszik, lehet hideget is enni.


Neki nem bunkó és szeretem az apósom, tényleg, de a határokat bizonyos dolgokban meg kell húzni, ha az Számodra nem elfogadható.

2012. ápr. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!