Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csak nekem ment el az eszem?...

Csak nekem ment el az eszem? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
4 hónapja szültem, de még mindig nem tudok rendesen koncentrálni, ha beszélnek hozzám. Elfelejtek dolgokat, vagy meg sem jegyzem. Zavaros a beszédem. Valami vitamin hiány vagy nyomelem? Nektek nem volt ilyen?

2012. márc. 2. 12:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elkeseríteni, de én egy éve szültem, és még mindig sokszor vagyok így. :(

Nagyon sokszor nem tudom kifejezni, mit is akarok mondani, keresem a szavakat. Meg olyan alap logikai dolgokat nem tudok végiggondolni, ami pedig tényleg egyszerű.

Remélem, egyszer csak elmúlik. Majd ha rendszeresen használom az agyamat. Mert itthon azért nem az a jellemző. :)

2012. márc. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
A terhesség alatt is a kismamák feledékenyebbek, összekevernek dolgokat, és simán lehet, hogy a hormonok miatt még tart. Állítólag szoptatás alatt is így van, pont ugye a hormonok miatt. Egyébként egyik barátnőm már egy éve szült és mindig megkérdezi, amit te :)
2012. márc. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
14 hónapja szültem,azóta határidő naplót használok,mert mindent elfelejtek!
2012. márc. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
13 hónapos a lányom, én is a határidőnaplóban hordom az eszemet. :D
2012. márc. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

3 hónapja szültem egy pár napja kezd megjönni az eszem :) De még mindig sok mindent elfelejtek :(

Gondolom ez is egyénenként változó.

2012. márc. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Hú lányok, most hogy írjátok, tényleg így volt. Ezek szerint megjött az eszem azóta és el is felejtettem már, hogy feledékeny voltam. :))) Nem tudom mikor jött meg, nem figyeltem, de eltartott egy ideig, az biztos. Egy idő után kakilásszám megyjegyzésben és tápszer ml-ek megjegyzésében verhetetlen voltam, ilyenkor erre áll rá az agyunk, ez van. :)
2012. márc. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
11 hónapja szültem, és én is elég hülye vagyok.
2012. márc. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

8 hónapja szültem és néha én sem tudom megtalálni a megfelelő szavakat, meg a korábban brilliáns memóriám nyomát is bottal üthetem...

Szülés után 1 nappal már rejtvény akartam fejteni, ott vettem észre, hogy valami miatt nem fog az agyam.

Nem tudom, mit lehetne tenni ellene... De gondolom egyszer elmúlik ez is. Addig naptár, vagy határidőnapló, vagy cetli.

Szerintem a babára koncentrálunk nagyon + esetleg alváshiány miatt is lehet.

2012. ápr. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
rejtvény = rejtvényt
2012. ápr. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
en 6 honapja szultem ,es kulfoldon!!szoval amikor fol hivnak baratok ,.egyszeruen nem talalok szavakat ,.nem tudok hirtelen valaszolni!!olyan mintha zavarban lennek,.igy az is kozre jatszik,hogy parommal itthol angolul beszelgetunk es teljesen at altam erre a nyelvre ,es ha magyarul kell beszelnem pfff kicsit nehez!!
2012. ápr. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!