Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összevesztem apámmal, és...

Összevesztem apámmal, és leléptem otthonról. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy 18 fiú éves vagyok, és néhány órája elég durván összevesztem apámmal, üvöltöttem vele, megmondtam neki hogy gyűlölöm, és remélem soha többet nem látom, majd elmentem otthonról. Azóta jön anyutól SMS, hogy hol vagyok, meg rengeteg nem fogadott hívás. Most beugrottam ismerősömékhez, néhány napot itt tudnék lenni, ha úgy lenne. Szerintetek reagáljak a szüleim hívására? Az apámra egyáltalán nem vagyok kíváncsi.
2012. ápr. 14. 12:44
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Anyukádéra reagálj. Ő nem ártott neked semmit ha semmibe veszed ő fog legjobban szenvedni
2012. ápr. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

Gondolom, van saját kereseted, el tudod magad tartani, lesz hol laknod, és lesz mit enned a következő 50 évben.

Ebben az esetben lehet nagy arcod, és lesza.rhatod őket.


Ellenkező esetben vegyél egy mély levegőt, és menj haza.

A haveroknál nem maradhatsz örökre, nem akaszkodhatsz rájuk, hogy tartsanak el.

2012. ápr. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
előbb utóbb úgy is haza mész, ha meg nem akkor a híd alatt fogsz aludni és a kukából fogsz enni, az ismerősök sem fognak sokáig eltartani
2012. ápr. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem édesanyáddal tartsd a kapcsolatot.Mondd meg neki hogy vele beszélsz de apáddal nem.

Jól gondolom hogy apád egy alkoholista?

2012. ápr. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem alkoholista, hanem egy begyöpösödött idióta. A leginkább ami kiborító, az az, hogy beteges megfelelési kényszere van, mert aránylag magas poszton van, és számára mindenki más véleménye fontos, csak a mi, családtagjaié nem. Például van egy 6 éves kisöcsém, és üvöltözik vele, ha a legoival játszik, mert akármikor bejöhet valaki váratlan vendég, és ha meglátja, hogy a földön kupi van, akkor jaj de fog majd égni apu képe, mert mit gondol majd az a vendég. Beteges rendmániája van, neki soha semmi nincs a helyén, ha egy picit is hangosabban játszik akár délben az öcsém, már megy az üvöltözés, hogy mit fognak gondolni az alsó szomszédok. Emellett rendkívül beképzelt, és pökhendi alak, szeret rólam mindenféle hazugságot terjeszteni, hogy mennyire egy rossz gyerek is vagyok én, meg így-úgy nem lehet velem bírni, pedig se nem iszok, se nem cigizek. És ez undorító.
2012. ápr. 14. 12:58
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Egy fokkal jobb mintha alkoholista lenn de így is borzalmas.Nem csodálom hogy leléptél.Vannak ilyen szülők.Sajnos megváltoztatni nem tudod.De édesanyáddal legyél jóba , vagy vedd rá hogy váljon el.
2012. ápr. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
33%
Hát ha apukád képébe vágtad, hogy gyűlölöd, akkor tényleg rossz vagy.
2012. ápr. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%
Ne legyetek naívak.Létezhet hogy a gyerek gyűlöli a szülőjét ,de fordítva is előfordul.A nővérem pszichológus rengeteg ilyen esettel találkozott.
2012. ápr. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
92%
Inkább az ismerősöd helyett egy rokonodhoz menj.Nagymama,keresztülők,nagynéni vagy ilyesmi....
2012. ápr. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
86%
Megértelek,hogy meglógtál.Az tényleg nagyon durva,hogy bárki más véleménye fontosabb,mint a tiéd.Kitartás!
2012. ápr. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!