Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyünk a barátommal?

Mit tegyünk a barátommal?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyunk együtt, én 16 , ő 18 éves.A szüleimre rájött valami és azt szeretnék hogy szakítsak vele nevelőapum meg is akarta már veretni, rám küldeni más srácokat, most nem találkozhatunk sehogysem , tudom hogy fiatal vagyok meg stb , de teljesen tönkre teszik a kapcsolatunkat eddig semmi gondunk nem volt igy viszont nagyon rossz , és nem fognak megváltozni semmi féle képpen! Valaki aki volt már hasonló helyzetbe tanácsot,tippet irjon kérem. Köszönöm!

2012. ápr. 14. 13:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Valami oka biztos van ennek az egésznek...
2012. ápr. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha 1,5 évig ok volt a dolog akkor csak van valami baj a gyerekkel. Miért akarják, hogy szakítsatok? Lehet, hogy többet tudnak mint te? Kérdezd meg őket!
2012. ápr. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem tudnak többet épp ezaz hogy semmit se tudnak . amúgy azaz indokuk hogy irányít engem , de közbe egyátalán nincs így , de ők ezt mondják . mikor nem is velük beszélek meg semmi dolgot inkább barátom anyujával mert az sokkal jobban megért ha van valami probléma.
2012. ápr. 14. 13:21
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nézd valahogy titokban találkoznotok kéne, csak van rá mód. Egyébként ha tényleg semmi alapja nincsen hogy a szüleid utálják, akkor csak azért akarják hogy szakíts vele mert biztos nem tetszik nekik az hogy neked kapcsolatod van. Először is próbálj meg a szüleiddel beszélni erről ha ez nem jön össze akkor a barátod anyjával.
2012. ápr. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen most is találkozunk úgy hogy aztmondtam szoláriumba megyek , szóval nehezen megtudjuk oldani , csak elég stresszes mindkettőnk számára mert megszoktak hogy mindennap együtt vagyunk. Barátom anyujával beszéltem , mondta hogy majd megpróbál beszélni anyumékkal erről , ők csak jobban megértik egymást. Köszi a válaszokat.
2012. ápr. 14. 13:41
 6/10 anonim ***** válasza:
Be tudnak hülyülni a szülők, az én anyósom is behülyült 1 év után mert látta hogy komoly lesz a kapcsolat....tiltotta tőlem a páromat...17 évesek voltunk, a vége az lett hogy hozzánk költözött 18 évesen. Ez volt 5 éve..
2012. ápr. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
és még mindig együtt vagytok? az szép:)
2012. ápr. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérdeztd meg hogy miért akarják hogy szakítsatok.
2012. ápr. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

és anyósod megbékélt utána? amúgy ha együtt vagytok még akkor grat és még sokáig!


Kérdeztem azt mondták mert szabályoz a barátom , ami egyátalán nem igaz. régebben is hallottunk már olyat hogy nevelőapum megakarta verettetni meg stb. de ez most sokkal komolyabb sajnos.

2012. ápr. 14. 16:03
 10/10 anonim ***** válasza:
Anyós a költözés előtt 1-2 nappal felhívott, eljátszotta a nagy sírós "nem úgy gondoltam" szöveget, persze nem hiszem hogy hirtelen lehet így változni, inkább féltette a valagát hogy a fia (mivel látta hogy már nem irányíthatja) többet rá se néz, így "kibékültünk", ami azt jelenti hogy évente 1 -szer én is odamegyek párommal és megy a jópofi. Apját meg a mamáját sajnálom, ők tényleg szeretnek minket így együtt,sokat is beszélünk, aztán mikor szóba kerül személyesen is egy-egy téma,néha vicces a csend , mert anyós közbeszól hogy ti ezt mikor beszéltétek :D
2012. ápr. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!