Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet megengedni egy kapcsoltban? 3év 7hónapja járok a barátommal, de nem régen olyan 2hét ki szünet volt de most ismét együtt vagyunk! Töröljük le egymás ismerőseit? Adjuk meg egymásnak a jelszavakat? Képet az tegyünk fel egymásról?

Figyelt kérdés
Régen a közösségi oldalakon együtt voltunk mivel vége lett levettük egymást és igy őt is és engem is bejelölgettek az ellenkező nemből!Régen tudtuk egymás jelszavát de most nem tudom mikor kelene megadni egyáltalán meg kellene-e?Tegnap jöttünk össze újra mamár tegyek fel képet vagy még korai?
2010. ápr. 12. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Hm..Nos szerintem egy érdekes:)Nem attol lesz kapcsolat egy kapcsolat,hogy felrakjátok egymás képeit a saját adatlapotokra:)Én nagyon nagyon jó kapcsolatban vagyok a párommal.Mégsem rakott ki rólam képet.Volt egy idő mikor még az az igazi nagy szerelem volt(mostis az,csak már idősebb a kapcsolat:))és akkor rengeteg képünk volt egymásról,de mindig valaki rosszat akart nekünk,volt egy veszekedésünk én letöröltem magam onnan ő fenntmaradt de nem tett vissza,mert nem kell:)Viszont mindenhova tudom a jelszavát és ő is az enyémet de nem járunk fel egymás dolgaira,bízunk egymásban:)Szerintem nemkell erőltettni,hogy összejöttetek újra és egyből:)Mert ez olyanmintha ez egy kapcsolat alapvető dolga lenne,és ez lenne az elsődleges:)Nemkell az egész világnak láttnia,az iylen túlzásba lehet vinni,az meg már olyan mintha direkt dicsekednénk vele:)Persze ez saját vélemény,de ugy gondolom az lenne a helyes ha szépen idővel,mondjuk ha lesz egy közös új képetek és azt felrakni:)Én neme rőltettném egyből,de ez a te dolgod.Az orra alá se dörgölném,hogy tessék ez a jelszavam!Mond el neki,hogy nincs titkod előtte és ha szüksége van valamire akkor kérdezze meg:)Amugy azért sztem lehetne egy kis magán életetek,nem kell mindent direkt módon elmondani,mi is azért tudjuk 1másét mert régről maradt meg:)Sok sikert a továbbiakban,és mondom,ez saját vélemény volt,ugy cselekszel ahogy jónak látod:)
2010. ápr. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsi a sok hibáért,gyorsan írtam:)
2010. ápr. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
Már nem is azért, de nem lesz hosszúéletű az a kapcsolat, ahol arról van szó, hogy lehetnek-e ellenkező nemű ismerőseid közösségi oldalakon. Csadort nem akarsz hordani véletlenül?
2010. ápr. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Fiatalok (voltak) még.

Talán túl fiatalok.

2022. júl. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!