Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megfog változni a véleménye?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfog változni a véleménye? Mit tegyünk nagyon elvagyunk keseredve. 2hónapja vagyok együtt a barátommal, tegnap bemutatott a szüleinek. és miután hazahozott, és hazament, mondták a szülei hogy ne menjek sürün.

Figyelt kérdés

Nem látnak szívesen azért mert roma vagyok, és nem szeretnék ha a családjukba bekerülnék.A barátomnak ez nem gond, de nekik igen.

Miért itélkednek??17/L


2010. aug. 9. 17:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
71%
Mert buták.
2010. aug. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

fuckyeah-n vki kérdezte h mit tennének ha roma gyereket hozna föl a 17 éves gyerekük.

Lehet h pont az ő szülei kérdezték, és hát elég negatív válaszokat kaptak...

2010. aug. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%

Mert hülyék a szülei.

Ennyire nem lehetnek ilyen...Nem is t udom minek nevezzem.

De elég nagy ostobaság,hogy csak azért ítélkeznek feletted, mert roma vagy!:@

Nem normálisak! Ne is foglalkozz velük, A barátod a lényeg. Ő szeret Téged! A szülei viszont eláshatják magukat.Gondolom azért ismernek milyen vagy ugye?Akkor nem értem miért kell ítélkezni csak azért,mert roma vagy.

2010. aug. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
13%
Én sem engedném bocsi (Az én gyerekeimnek is meg lesz mondva ha lesznek hogy mit tehetnek meg és mit nem engedek nekik az ő érdekükben):D Nekem is meg van szabva minden hogy kit mikor hozhatok fel meddig maradhatok kint stb egyszerűen azért mert a szüleim házában lakok pedig már 18 vagyok de amíg az ő házukban élek el kell fogadnom a szabályokat. (Engem is eltiltottak kiskoromban a cigányoktól de visszatekintve már jobb is)És szerintem jobb lenne ha nem is mennél oda túlsokat mert csak lázadásnak fognák fel és ha emiatt a gyerekük ellenük fordul az a te hibád lesz:S
2010. aug. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%
Pöttyös a pöttyössel csíkos a csíkossal. durván hangzik de abba a családba annak az esélye,hogy bekerülj 1 az 1000 hez. Persze lehetsz értelmes,művelt,rendezett,elbűvölő de nem sok esély van erre mert a negatív diszkrimináció elég erős mindkét féltől ebben az országban. Viszont amíg a srác szeret addig tökmindegy,hogy zsidó,örmény,arab,ukrán,lengyel,cigány vagy e. De az első mondatomon van a hangsúly bármennyire lebunkóznak,leparasztoznak,lerasszistáznak itt a népek. Sajnálom kő kemény magyar valóság.
2010. aug. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
75%
Én nem a romáktól tiltom majd a gyerekeimet, hanem az olyanoktól, mint a pasid szülei, vagy mint a 17:27-es válaszoló, és a többi hasonló szélsőséges alak.
2010. aug. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nem vagyok olyan értékes ember mint egy magyarlány?
2010. aug. 9. 17:37
 8/22 anonim ***** válasza:
Ja és még annyit,hogy a te családodban ő csak egy szolgalélek lesz az ő családjában meg te leszel az. Mondhatják erre,hogy ááá nem ez hülyeség de ez igy van. Tudom gyerekkoromban óvtak a romáktól de mégis összejöttem egy lánnyal 17 évesen és jól el is voltunk meg minden de pont az ilyen dolgok miaödött hosszú távon. Aztán rájöttem,hogy mindenki a saját kasztjával...durva és tényleg lehet oltani csak mielőtt menne az oltás egyszer gondoljátok át amiket irtam.
2010. aug. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Mikor kezdtünk serdülni a mi szüleink is leszögezték hogy zsidót,cigányt nehogy haza merjünk hozni.


Most lehet ezt gusztustalannak meg abszurdnak hinni de inkább jobb elfogadni azt ha valaki félti a gyerekét.Ismerek olyan családot ahol azért lett megfújva a kapcsolat mert a fiú motorozott és ezt a lány szülei veszélyesnek tartották.Sehová nem engedték el őket együtt.Most panaszkodjon ő is hogy diszkriminálják a motorosokat?Valakit ezért nem kedvelnek a választottjuk szülei valakit meg amazért.Ez a romaság csupán egy ok a sok közül.Nem kell őket jobban sajnálni mint a többieket

2010. aug. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nem a te társadalmi értékeidről van szó hanem az identitással. Szóval gondold át megéri e neked,hogy egy betolakodónak tartsanak ha igen csináld ha nem akk kopj le ennyire egyszerű neked kell mérlegelni. Nem akartam senkit megsérteni de ami tény az tény.
2010. aug. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!