Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 50. házassági évfordulóra...

50. házassági évfordulóra ajándék?

Figyelt kérdés

Pénzt adni nem szeretnék, de azt sem tudom milyen ajándéknak örülnének. Közeliek de mégse annyira, hogy összejárnánk így nem tudom, hogy mijük van és mi az amit örömmel fogadnának. A többiek azt mondták, hogy pénz lesz összedobva, na nem akarok különcködni de én nem szeretnék ebben a közös dologban részt venni, mert rossz tapasztalatom van vele kapcsolatban.


Valami gravírozós dolog szerintem jó lenne, de mégis mibe?


2012. ápr. 14. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy szép fényképtartó (valami egyedi) belegravírozva a nevükkel és benne a fotójukkal :)
2012. ápr. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tündianya válasza:
Torta, virág. A fényképek jó ötlet. Lehet fotókönyvet csinálni az elmúlt 50 évről. Akár egyénileg albumba, vagy a CEWE fotókönyvvel. Ez személyes és megható is lehet nekik!:)
2012. ápr. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Régi képekből videó! Tuti a siker :)
2012. nov. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!