Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha választanod kellene az...

Ha választanod kellene az anyukád és a férjed között, melyiket választanád?

Figyelt kérdés
Csak elméleti jellegű kérdés, de például ha választanod kellene, melyiket mentsd meg, melyiket választanád!?
2012. ápr. 15. 11:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Ha azt követelnék hogy válasszak, otthagynám mind a kettőt a francba
2012. ápr. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is, mint az első.
2012. ápr. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ! Mivel anyukámmal nagyon jó a kapcsolatom, az exemmel pedig a vége felé már nagyon eldurvult, ezért számomra egyértelmű, hogy anyut választanám.
2012. ápr. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mivel anyukám már nem él... :) :(
2012. ápr. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 tetro ***** válasza:
61%
amelyik ki akarja zsarolni hogy válasszak, na azt küldeném el a francba, és a másikat választanám
2012. ápr. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Férjemet, tekintve, hogy anyámat nem érdekli élek-e vagy halok és 6 éve nem is beszéltünk egymással
2012. ápr. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
53%
Szia! Feltételezem,hogy egymással nincsenek jó viszonyban,ezért téged kényszerítenek válaszút elé. Ha van rá mód,le kell ülni HÁRMASBAN és megbeszélni,hogy kinek mik a sérelmei és mindhármótoknak mik az elképzelései/elvárásai a másikra nézve. Szánjatok rá 1-2 órát,nem hiszem,hogy nem fogtok találni egy mindenki számára megfelelő megoldást.
2012. ápr. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket se. Hogy miért? Egyrészt ha mondjuk ők kényszerítenek, hogy válasszak közülük, akkor egyikük sem érdemli meg, hogy őket válasszam, másrészt viszont én már annyit csalódtam az anyukámban, illetve más emberekben is, hogy képtelen lennék bárkiben is 100 %-osan megbízni. Kicsi koromban a szüleim mindig azt mondták, hogy csak bennük bízhatok meg. Mivel ez megdőlt ,ezért anyukám eleve kiesett. Esetleg a férjem választanám, de ez is attól függ mondjuk, hogy mennyi ideje vagyunk együtt, csalódtam e már benne stb.
2012. ápr. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem fogtátok fel, hogy elméleti kérdés? Azt is írta a kérdező, hogy megmenteni kéne, nem pedig ők állítanak választás elé.

Én anyukámat választanám.

2012. ápr. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A férjemet, főleg, hogy van két gyerekünk is.
2012. ápr. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!