Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha választanod kellene az...

Ha választanod kellene az anyukád és a férjed között, melyiket választanád?

Figyelt kérdés
Csak elméleti jellegű kérdés, de például ha választanod kellene, melyiket mentsd meg, melyiket választanád!?
2012. ápr. 15. 11:31
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Tényleg nem mindenki értette a kérdést! Elméleti jellegű, tehát nincs köze az én magánéletemhez. Arra vagyok kíváncsi, hogy abszurd példával élve, de kit mentenél ki egy tűzből, ha csak egyet választhatnál, a másik pedig biztosan meghalna.
2012. ápr. 15. 14:00
 12/14 anonim ***** válasza:
a férjemmel van 1 gyerekünk. de anyukám meg mégis csak anyukám :( nem tudom
2012. ápr. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Ú ez érdekes kérdés. MErt az számomra egyértelmű, hogy ha mondjuk a gyermekünk születése közben baj történik, akkor gondolkodás nélkül a feleségemet mondanám, hogy mentsék meg. Ilyen helyzetben viszont...

Bár ahogy Drága Édesanyámat ismerem, ő ebben a helyzetben inkább kb elvágná a torkát, hogy én megmenthessem az asszonyt és boldog lehessek... De persze soha sem lennék már a régi egy ilyen után. Magamtól pedig végképp nem tudok dönteni...

Ha a fentebbi logikát követem (gyerekem lehet még, ha a feleségem megmenekül), akkor Édesanyámat (feleségem lehet még, Édesanyám csak egy van) De ebbe beleszólhat (ha racionálisan, így kívülről nézve gondolom végig) Anyu kora. Ha mondjuk 90 éves, akkor ez utóbbi gondolatmenet megdőlni látszik...

Nehéz lenne egy ilyen döntést meghozni, mert "innen a meleg szobából" könnyen logikázok én is. Aztán ha tényleg választani kell, akkor ki tudja...

2012. ápr. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Férjemet,mivel anyámat nem igazán érdeklem,párom az akire mindig számithatok,ő lesz velem még nagyon sokáig,nem az anyám
2012. ápr. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!