Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha annyira zsúfolt lenne az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha annyira zsúfolt lenne az életed, hogy a barátaid és a párod között kellene választanod, melyiket választanád?

Figyelt kérdés
2012. márc. 11. 19:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Idő arányos elosztása barátok / barátnő javára, de ebbe beleszámolnám az együttalvást is és az ÁFÁT.
2012. márc. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Soha nem lesz annyira zsúfolt az életem, hogy azok, akiket szeretek ne férjenek bele..

De hogy a kérdésedre is válaszoljak: a szerelmet választanám.

2012. márc. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A haverom egyszeruen megoldotta, miota van baratnoje kb szarik a fejemre. Ja es ismerjuk egymast miota az eszunket tudjuk. :D
2012. márc. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Barátok, mert a lány úgyis elhagyna, ha talál egy nálam jóképűbb pasit (ami nem nehéz).
2012. márc. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
a páromat,mert ő a barátom is egyben.viszont a barátaim nem a párom.
2012. márc. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én mindig is azt mondtam, hogy a barátaimat választanám,mert ők kiállnak mellettem, velem vannak a szép percekben és a bajban is, a szerelem pedig múlandó.


DE!!!!

Az egyik legjobb barátnőm, akivel maximálisan megbíztunk egymásban, összejött egy pasival és mivel mindenkire!!! féltékeny, már szóba se áll velem,mert én is lányból vagyok.

A másik barátnőmmel évekig szinte minden naposak voltak a találkozók,mindent együtt csináltunk stb. Egy nap kijelentette, hogy ő szívesen lefeküdne azzal a fiúval,akibe én egy időbe halálosan szerelmes voltam. Összejött a mostani barátjával, azóta kb. szarik a fejemre, mert a fiú nem szereti, ha eljár otthonról(szomszéd utca).



Tehát ilyen problémák miatt, én már csakis a szerelmemet választanám,aki egyben a barátom is,hisz mindent megbeszélünk egymással.

2012. márc. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én barátommal többet vagyok, de csak mert a barátaim is olyan elfoglaltak, mint én. :D Úgyhogy velük 1-2 havonta összedobunk egy közös valamit, barátommal meg többet vagyok együtt.
2012. márc. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 lila nyuszi ***** válasza:
Természetesen a szerelmem ha viszont szeretne.
2012. márc. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem vágom hogy a barátokkal mi a f@szért kell minden áldott nap találkozni?Azért barátok mert nem talizunk mondjuk 2hétig,és akkor is olyan mintha tegnap beszéltünk volna utoljára.Meg akkor kell talizni ha sz@rba vannak(hajnali 2kor is ugrok),vagy Én vagyok sz@rba(hasonló a hozzáállás).
2012. márc. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Szerintem a normális élethez mindketten kellenek, hisz hol baráti szavakra hol meg szerelmes ölelésre van szüksége az embernek.Milyen az életed, hogy "választanod" kell?

Tipikus sztori , hogy a bnőd rossz néven veszi ha "elhanygolod" a barátok miatt?

2012. márc. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!