Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor fog megbocsájtani nekem...

Mikor fog megbocsájtani nekem a nagymamám? Csak vicceltem.13/L

Figyelt kérdés
Húsvétkor nyolcan leültünk a Nagymamámnál ebédelni. Volt minden, több töltött csirke, sajtos karfiol, e mellé még rántott hús, és még rengeteg minden, túl ettük magunkat. Végezetül mindenki hátradőlt és kigombolta a nadrágját, elégedetten sóhajtott. Én meg megkérdeztem, hogy "na és, mi lesz az ebéd?" De csak vicceltem, és mindenki hülyén nézett rám, a Nagyi meg egyenesen besértődött, azóta sem veszi fel a telefont.

2012. ápr. 15. 13:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
hát elég fura nagyid van. ezen nem kell megsértődni...
2012. ápr. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem e miatt ne legyen bűntudatod, semmi sértő nem volt benne, sajnos a nagymamádnak nincs nagy humorérzéke. Pár héten belül biztos megnyugszik és akkor meg tudod vele ezt beszélni. Nekem is vannak ismerőseim, akik abszolút nem fogékonyak semmi élcelődésre, mindenen megsértődnek... nem vagyunk egyformák.
2012. ápr. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
11%
Milyen orszagbol vagy?
2012. ápr. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Internetország
2012. ápr. 15. 13:36
 5/16 anonim ***** válasza:
94%

A nagyid kissé érzékeny. Szerintem simán mondd meg neki, hogy csak vicceltél, ne haragudjon, igazából nagyon finom és bőséges ebéd volt. De ha nem mondod meg, az sem baj, mert előbb-utóbb megbékél, hiszen te vagy az unokája, akire képtelenség sokáig haragudni. (Legalább is remélem, hogy ő ez a fajta nagyszülő, nem pedig a "gonosz, nemtörődöm vénasszony" kategória.)

Ui: Nekem tetszett a beszólásod :)

2012. ápr. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
55%

Nekem a párom akkor szokta ezt kérdezni, ha kicsit kevésre sikerül a kaja.

De nincs ezzel semmi probléma, semmi sértő nincs ebben a viccben. Nagyi biztosan azok közé tartozik, aki éjjel nappal főznek és azt hiszik csak akkor sikerül egy családi ebéd, ha 50 féle kaja van és mindenki hányásig eszi magát.

Majd megbékül.

2012. ápr. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Tényleg felkelt hajnalban, hogy kész legyen.:/
2012. ápr. 15. 13:40
 8/16 anonim ***** válasza:
92%

Hát nem tudom... Az én családom ezen egy jót röhögött volna :D De hát a te családod. Mondjuk tényleg illetlenség ilyet mondani aki mindet megtett egy családi vacsoráért... Bár családod belül ezt tudni kell viccnek érteni :D

Meg valójában arra gondoltál hogy sok kaja volt, nem is kellett volna ennyi és te egy viccel akartad ezt kifejezni. Próbáld meg valahogy elmondani neki. Akár a szüleiden keresztül is. Sok sikert!

2012. ápr. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom, miért ilyen érzékeny a nagyid. Párom is szokott ilyet mondani, pl. mikor bevág 2 tál süteményt, és mikor kiürül mondja: "Te nekem süteményt ígértél, nem látom sehol!"
2012. ápr. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

Ha tenyleg abbol az orszagbol vagy amit leirtal akkor szerintem azzal az emberrel aki most bekemenyit felesleges foglalkozni.Azaz a szakacsal.

Te viszont itt kemenyitettel be...

Nehogy lancreakcio legyen belole

2012. ápr. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!