Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igazam van hogy soha nem...

Igazam van hogy soha nem tudok neki megbocsájtani?

Figyelt kérdés
Elmentem egyik barátnőmhöz iskola helyett nála voltam, ezt anyám megtudta, és nagyon kiakadt. Olyanokat mondott, hogy egy drogos k***a vagyok, hogy csak azért mentem hozzá, hogy megkapjam a napi adagomat, azt is ordította, hogy ha elmegyek itthonról akkor agyonveri a kutyámat,és ha hazajövök akkor majd itt fogad a döglött kutya, meg ilyeneket mondott. Ti mit gondoltok erről? Tudom, hogy nem kellett volna lógnom a suliból, de csak egy nap volt, szerintem nem kellett volna ennyire kiakadnia.
2011. nov. 19. 14:38
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Szegény kutyus,ő igazán nem tehet semmiről!
2011. nov. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Az anyád nemnormális ha így oldaná meg a problémát.
2011. nov. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Nem kellett volna lógnod, de anyád nem normális akkor se.
2011. nov. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát igen már beláttam, hogy nem kellett volna lógnom, mondtam neki is, de ilyen kor nem lehet neki mondani semmit, mert csak üvölt. :(
2011. nov. 19. 14:44
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Van neki oka drogosnak hivni? Hasznalod/hasznaltad? A kutya bantalmazasaval csak maximalisan akart erzelmileg bantani. O is nagyon bantottnak hiheti magat, mert hazudtal neki. Egy nap, de hanyszor fordult mar ez meg? Vagy, hanyszor hazudtal mar neki? Soha ne hasznald a "soha" szot, nem tudod a jovo mit hoz.
2011. nov. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mar neharagudj, de az elozmenyeket nem irtad, tehat a jelenrol mindent leirtal, es a jelzoket is, de elkepzelheto, hogy valoban az anyad annyira aggodott, hogy eppen ezekkel a szavakkal dobalozott, mivel az ideget levezetni akarta, te pedig megadtad a lehetoseget erre, mivel te hianyoztal most, de mi a biztositek arra, hogy mskor nem fordul ez elo pl.?

Onmagadat most nem hibaztatod, csak a mamadra haragudtal meg egy eletre! Felelotlen voltal es fogadd el, hogy most hibaztal, es neked lenne illo bocsanatot kerned! A kutya tulfogja elni, de akkor nem az iskola melle kellene jarnod, tehat erre vigyazz, s kerj elnezest!

2011. nov. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Soha ne mond, hogy soha.

Anyukád "picit" kiakadt, de azért gondolom te is túloztál egy cseppecskét...

2011. nov. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Azt, hogy az anyád nem normális. Szerintem az ilyen nem is lehetne szabadon, már bocs.
2011. nov. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem, ebben nincs igazad. Olyan nincs, hogy soha, legfeljebb durcizol egy sort. Anyukádnak igaza van abban, hogy nem kéne a suliból lógni, a többit meg csak azért mondta, hogy megfélemlítsen valamivel (pl a kutya), vagy megtudjon olyanokat, amiket nyugodt körülmények között talán nem vallanál be, csak akkor, ha kihoz a sodrodból (pl drogozás, cigizés, szüzesség elvesztése stb.). Kb ennyi az ok, amiért így beszélt veled. Szerintem semmilyen bűnt nem követett el, mindketten tovább túráztattátok az agyatokat, nem kell egyből ajtóstól esni a házba.
2011. nov. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!