Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Átvágja a fejemet? Saját...

Átvágja a fejemet? Saját magát hazuttolja meg mit tegyek?

Figyelt kérdés
Párommal 2 hónapja voltunk együt...mikor ismkerkedtünk besem probálkozott meg semmi ilyen, randi végén első csók meg ilyenek. Minden rendben volt velünk egészen mostanáig. 1 hete még kulcsot akart adni a lakásához, mindennap 5-6x hívott mikor dolgozott, egy közösségi oldalon leveleztünk meg minden. pár napja kaptam egy levelet tőle hogy neki ez a kapcsolat nem megy. Rengeteget dolgozik, 15órázik naponta és kivan idegileg nagyon, cigizik elég rendesen munkahelyén meg már nem lehet. Pár napja még elvitt reggelizni minden szép és jó volt utolsó nap mikor taliztunk még ugy váltunk el hogy este aludjak nála. A levele után pár nappal lementem a dolgaimért, elakart jönni értem ne biciklizzek, több órát beszélgettünk megbezséltük a dolgokat...mondta rosszul érezte már magát hogy sokat dolgozik, és nem lehet velem, meg hogy megfogja ezt bánni hogy szakít velem de most nem kell neki kapcsolat annyira összejöttek neki a dolgok. Nem szeretett meg csak megkedvelt tulságosan is azt mondta. Minden barátnője kib*szott vele eddig én meg mindent megtettem érte és rosszul érzi magát emiatt...mikor együtt voltunk mindig haverja ottvolt vagy nekem bnőm és csak együtt aludtunk mindennap joformán mert annyira nem volt időnk..ideje sem volt megszeretni igazán...várjak rá?? vagy mit csináljak?? jóban akar velem lenni de nemhiszek én ebben mondta várjak rá....ti várnátok? saját magát hazuttolta meg h egy hete még kulcs mameg már smemi...mit tegyek???

2012. ápr. 15. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjad a fenébe. Azt mondta, nem szeret. A továbbiakban ez a kapcsolat számodra időpazarlás.


A kulcsot ne vedd komolyan. Szerintem sok férfi olvasatában: kulcsot kap a nőm = több szex, plusz ingyen főző és takarító szolgálat


sok sikert és erőt kívánok a szakításhoz! 21L

2012. ápr. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem egy kicsit olyannnak tünik, mintha ilyen nagyon szenvedös ember lenne. Lehet azt várja el fuss utánna, meg sirdogálj utánna. Sajnáld a munkája miatt, meg egyébként is nyalábold fel stb...

An ilyen férfi nekem soha nem kellene. Szerintem ha eddig nem szeretett beléd soha nem fog. A szerelem nem kialakul hanem jön az elsö lkalmakkor és vak.


Szóval szerintem hagyd a csudában mert egy ilyen ember mellett mindig is szenvedés lesz az életed, ha most 2 hónap után így gyötör akkor késöbb is még jobban fog.

2012. ápr. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igyekszem nem agyalni rajta de elég nehéz. Mert mindent megtett értem eddig a pillanatig...együtt sem töltöttünk sok időt azzal hogy mindennap együtt aludtunk sztem nem értünkel smemit a kapcsolatban...sosem ugrott bele kapcsolatokba velem máshogy akarta hogy már komolyabban de ezekszerint hazudott...
2012. ápr. 15. 14:09
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne mhazudott akulccsal, egyszerűen csak azt tudta, hogy ez így nem jó neki. Nincs ereje és ideje sem a meló után még veled találkozni, foglalkozni, tehát valóban nem tudtok egyről a kettőre lépni. Ezért gondolkodott valószínűleg azon, hogy ad kulcsot, így előbb-utóbb szinte már olyan lenne, mintha ott laknál. Tehát meló után nem kell elmennie, vagy várnia téged, hanem simán közösen tudjátok tölteni az időt "otthon".

Aztán minden bizonnyal rájött, hogy igazából nem is szeret, csak nagyon kedvel, ahogy írtad, és kényszermegoldásként nem lenne jó senkivel sem "összeköltözni".

Így maradt a szakítás.

Ne várj rá szerintem.

Persze ha tartani fogjátok a kapcsolatot, és egyikőtöknek sem lesz senkije, nem kizárt, hogy valamikor összejöttök, de direkt szerintem ne várj rá.

2012. ápr. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ez pont egy olyan szöveg hogy bocs nem te vagy a hibás de azért erezd magad rosszul szóval simán azt jelenti hogy tőled nem akar semmit a pasi,ne várj rá hisz max. annyi lesz belőle ha nem lesz-neki ép csaja akkor jó leszel te is neki ez csak oda vissza kapcsolat lesz soha nem lesz több belőle.
2012. ápr. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"...rosszul érezte már magát hogy sokat dolgozik, és nem lehet velem, meg hogy megfogja ezt bánni hogy szakít velem de most nem kell neki kapcsolat annyira összejöttek neki a dolgok..." Ez a létező legrosszabb típusduma ami létezik, ráadásul egy nagy baromság is. Ha a szorgalmasan, sokat dolgozó embereknek nem lenne ideje kapcsolatot teremteni, és a szerelmükkel (is) tölteni az idejüket, már kihalt volna az emberiség. A pasinak valami nem jön be rajtad, vagy valaki más jön be már és nem te. A szemedbe mondani nem akarja, mert kínos, és minek bántson? Ezért hablatyol összevissza ilyeneket. Ne lepődj meg, ha rövidesen felbukkan az utódod... Eszebe se jusson várni rá, ebből nem lesz semmi.
2012. ápr. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!