Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha elmegyek urológushoz rövid...

Ha elmegyek urológushoz rövid fitymafék problémával, létezik olyan, hogy azonnal megműtse (átvágja)? Vagy visszahív más időpontra? Illetve az SZTK-kban elérhető a lézeres megoldás vagy az csak a fizetős helyeken van?

Figyelt kérdés

SZTK-ba megyek urológushoz és minél előbb szeretnék túl lenni ezen a "kis műtéten". Ezért kérdezem, hogy van-e rá esély, hogy ha jövőhéten elmegyek, még azon a héten el is végezze a műtétet.

A problémám: ernyedt állapotban hátra tudom húzni a fitymát, de kicsit húzza lefele a makkomat.

merev állapotban: kézzel tudom csak hátrahúzni, egy kicsit feszülő érzést érzek és a makk alatt meg is akad közvetlenül a fitymafékem pedig feszül és elfehéredik. Köszönöm a segítségeteket!


2011. aug. 19. 16:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/209 anonim ***** válasza:
az ilyen "szépészeti" beavatkozásokat a TB nem támogatja
2011. aug. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/209 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem bejárodik, megnyúlik ha húzgálod oda-vissza. Gondolom nem 18 éves vagy.
2011. aug. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/209 A kérdező kommentje:

Elsőnek: ez nem szépészeti beavatkozás és támogatja a TB.

Második: mivel elmúltam már 20, így hiába húzogatnám, nálam már csak az urológus tud segíteni.

Egyébként maszturbálásnál nem zavar, de olyankor nem is húzom le a fitymát a makkról, kb. félig fedi a makkot és úgy csinálom. De ez így nem egészséges állapot szerintem.

2011. aug. 19. 16:35
 4/209 anonim ***** válasza:
52%
Ha lehúztad volna mindig teljesen akkor kitágult volna, szerintem még nem késő.
2011. aug. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/209 A kérdező kommentje:
Figyelj, nem tudom, hogy honnan veszed ezt a megnyúlás dolgot... Ez nem fog megnyúlni, ha erőltetem akkor vagy elszakad vagy bereped. A rövid fitymaféket csak orvosi úton lehet "megoldani".
2011. aug. 19. 18:41
 6/209 anonim ***** válasza:
Én a körülmetélést ellenzem, de a rövid féket valóban nem lehet megoldani máshogy, az nem nyúlik ki krémmel se, max egy aktus során elszakad és akkor nagyon vérzik, vinnyog a tulajdonosa, érdemes ezt megelőzni. Átvágják és be is gyógyul gyorsan. Annál nem kell radikálisabb módszer.
2011. aug. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/209 A kérdező kommentje:
Hát a körülmetélést én is mindenféleképpen megpróbálnám elkerülni, csak ha tényleg szükség lenne rá akkor és csak is a legvégső esetben mennék bele. De nálam nincs olyan probléma, ami miatt metélni kéne. Ernyedt és merev állapotban is lejön rendesen a makkról, igaz merev állapotban érzek feszülést, de az a rövid fitymafék miatt van, legalább is én így érzem, látom.
2011. aug. 20. 00:30
 8/209 A kérdező kommentje:
Senki nincs, akinek lenne tapasztalata ezzel kapcsolatban?:(
2011. aug. 20. 16:59
 9/209 anonim ***** válasza:
94%

Hello!


Nekem holnap lesz fitymafék műtétem. Én ezen héten kedden voltam és hétfőre szóval holnapra kaptam időpontot.

Nekem is pont ugyan ez a bajom hogy petyhüdt állapotban teljesen hátrajön de közben húzza lefele a makkom,merev állapotban meg kb úgy mint neked én is csak félig.

És ugye én kicsit gyanakodtam, hogy fityma szűkületem is van, de azt mondta az orvos hogy nincs hanem fék miatt nem tudom hátrahúzni teljesen merev állapotban.

Az enyém is tb támogatott lesz,azt nem kérdeztem meg nem is mondták hogyan de szerintem nem lézeresen fogják.

Majd ha holnap túl leszek rajta akkor majd írok hogy milyen módszerrel csinálták meg.

20/f

2011. aug. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/209 anonim ***** válasza:
94%
Előző vagyok annyival helyesbítenék hogy teljesen hátra én is hátratudom húzni csak akkor már nagyon feszül a fitymafékem és már fájdalmas úgy eléggé.
2011. aug. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!