Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vege a nemi eletemnek? Itt...

Vege a nemi eletemnek? Itt mondtatok hogy ha rovid a himvesszomnel a fek akkor menjek el a dokihoz es az atvagja. Ezt megcsinaltam en magamnak es belevagtam a magba is es megcsuszott a kezem szakszeruen es majdnem kette vagtam.

Figyelt kérdés
A doki nekem nem mondod semmi csak elatta a sebem. Szted fogok meg tudni sexelni?
2009. ápr. 15. 18:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ha nem kamu kérdés, akkor sztem igen
2009. ápr. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg igen, ha ellátták a sebet. De azért kiváncsil lennék, a "menj el dokiho" részt mért is hagytad ki még az elején?:P
2009. ápr. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Már bocsi, ha tényleg nem kamu, akkor egy nagy HÜLYE vagy! Mégis miért magadnak csináltad? Remélem fogsz tudni szexelni, nem kívánok rosszat,de nagyobb bajt is okozhattál volna magadnak!!!! Soha semmi ilyen komoly dolgot ne csinálj magadtól! Azért vannak az orvosok, sebészek. Bolond vagy,remélem tanultál az esetből és nem csinálsz több ilyen dolgot! És remélem meggyógyulsz.
2009. ápr. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Gyerekek, ez olyan kamu kérdés, mint a ház...
2009. ápr. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem is kamu, de ki tudja..
2009. ápr. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Nem hiszem hogy valaki kamuzzon egy ilyen ügyben...A majdnem ketté vágtam elég durván hangzik:S Ha ez tényleg így van, amit nem igazán hiszek akkor a szexnek mondtak,de ha csak belevágtál kicsit mélyebben akkor még van remény :) Drukkolok a jobbulásodért, de amit csináltál nagyon meggondolatlan volt!
2009. ápr. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
79%
Te hülye vagy? Egy ép eszű ember nem vagdossa a farkát, bármi bajom van elmegyek az orvoshoz, és majd ő elmondja hogy mi a teendő, amúgy ha ellátta a sebed akkor tuti minden rendbe lessz.
2009. ápr. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az általános iskolába járás és minimum a nyolcadikig való jutás csodákra lett volna képes.

Te speciális iskolába jártál?

Vagy tényleg ennyire tudatlan vagy.

Sajnálom, hogy társadalmunknak ekkora terhet kell viselnie.

2009. ápr. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
sztem is kamu kérdés, mert ember ilyen kevés neuronnal nem születik:D
2009. ápr. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát ha ez igaz akkor valszeg nem konyhakéssel csinálta szike vételhez is kell egy kis ész bár mindenki megteheti de akkor is. De bátor vagy azért hogy így magadba vágtál főleg ott. Ha meggyógyul a seb rendesen és feláll akkor biztos nem lesz túl nagy gond.
2009. ápr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!