Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megkaphatom-e a testvérem...

Megkaphatom-e a testvérem lányának gyámságát?

Figyelt kérdés
Testvérem lányával és bnőjével egy munkás szállón laknak,ahol 80 másik munkásemberrel osztoznak a fördőn és a konyhán.a kislány 4 éves lesz.az érdekesség hogy pár napja költöztek el a családsegítő központból ahonnan kimennek majd környezettanulmányra.nem hiszem h tetszene nekik, h a szobához még kölün mosdó sem tartozik.a gyermek anyja nem főz,takarítás sem az erőssége.21 éves vagyok élettársammal élünk albérletben ugyan, de a fizetésből böven eltudnánk tartani.én 8 hónapos kisfiunkkal vagyok itthon.mivel intézetből kerültem ki nem szeretném h az unokahugom is így járjon.van-e esély rá h elhelyezzék nálunk.vagy ha a testvéremmel megbeszélem a gyámságot megkaphatjuk-e ideiglenesen míg össze nem szedik magukat.köszönöm előre is.örülnék ilyen szakteröleten dolgozo ember válaszának is.

2012. ápr. 15. 17:53
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
A tesódnak miért nem segítesz?
2012. ápr. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%

Hát igen! Ha a tesódnak segítesz, akkor nem kell őt elszakítania a gyermekétől, és ami a fontosabb: nem kell a gyermeket elszakítani az anyjától.

Bármennyire is szeretnél a gyermek gyámja lenni, annak a gyermeknek legjobb az anyjánál. Segíts a tesódnak!

2012. ápr. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Persze,legjobb lenne ha a gyerek az anyjánál maradna,de miért kívánjátok,hogy a kérdező a saját három tagú családján kívűl eltartson még egy családot,még ha a testvére is?Szép dolog,hogy a kisgyereken- gondolom átmenetile- segíteni akar,szülei felnőtt emberek,előbb hozák rendbe a saját életüket!
2012. ápr. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Minek neked ideiglenesen gyámság?ha segíteni akarsz azt megtudod beszélni a tesóval,átmenetelig ott legyen a kislány.
2012. ápr. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
3-as valamit be néztél, a kérdező akarja eltartani a tesója gyerekét...senki nem kivánja tőle
2012. ápr. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%

Utolsó! Te néztél be valamit.

"de miért kívánjátok,hogy a kérdező a saját három tagú családján kívűl eltartson még egy családot,még ha a testvére is?"


A válaszoló arra utal, hogy az első válaszolók azt mondták, hogy ne csak a gyereken, hanem az egész családon segítsen.


Igen, nagyon jó esélyeid vannak, és nagyon rendes ember vagy.

2012. ápr. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem megkapod a gyámságot.A tesódnak az is nagy segítség, ha a gyerekét biztonságban tudhatja.Két felnőtt pedig csak rendbe tudja tenni az életét.Gyermekkel igen nehéz lenne.Beszélj a családsegítőkkel, esetleg gyámüggyel.A kislánynak egyáltalán nem való egy munkásszálló.
2012. ápr. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.nem akarom elszakítani senkitől.nem mondtam h nem láthatják minden nap.csak mikor 7végén nem oviban van a leányzó nem eszik főtt kaját.és az sem tetszik h meglett férfiak veszik körül akik csak egy pohárral isznak többet a kelleténél és bármit csinálhatnak vele...csak annyi legyen h kimegy az udvarra játszani a kutyákkal.és h segítsek a tesomnak...össze se tudnám számolni azt a pénzt amit rájuk költöttem 16 éves korom óta dolgozok,(gyeden vok most)a fizetéseim 80% ott kötött ki.most már nem a saját pénzem hanem a családomé és ebből már nem finanszírozhatok egy egész családot de egy gyereket megkímélhetek a nyomortól...ja és nekem ugy is jó lenne ha csak hozzánk költözne.még családi pótlékot meg ehhez hasonlokat is megtarthatják.
2012. ápr. 15. 20:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Tesód mit szól ehhez az egészhez?
2012. ápr. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!