Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyermekelhelyezés Apánál?

Gyermekelhelyezés Apánál?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy sok hasonló ilyen kérdés van,de szeretném tudni, hogy nekünk mennyi esélyünk van!!?...

Az élettársamnak van egy fia, az előző barátnőjétől. Már szétmentek, mielőtt megszületett volna a pici.

Mint kiderült, a baba úgy jött össze, h a csaj hazudott arról hogy beszedi e a fogamzásgátlót.. Annak a reményében, hogy az amúgy is rossz körülményeit, majd a gyerektartással mérlegelni tudja.

Az apuka nagyon szereti a fiát, hiszen a pici semmiről nem tehet.. Mindent meg szeretne adni neki.

Tényleg a gyerek érdekeit nézi szem előtt!

Márciusban született a fiú, tehát még nagyon pici. Mi szeretnénk minél hamarabb elindítani a pert, hogy hozzánk kerüljön a pici. Az anyukának nincs semmije, nem dolgozott, a szüleinél él a többi testvérével együtt.

A gázt kikapcsolták már náluk, a villanyt lopják, és a házat is el akarják venni a fejük felől...

Míg az apának van állása, ő is szintén a szüleinél él, de biztos hátteret tudna biztosítani a gyerek számára. Ha valami kérdésetek van, csak nyugodtan! Köszönjük előre is a válaszokat!


2012. ápr. 15. 19:29
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:

A kérdésünk végül is az, hogy mennyi esélyünk van, hogy ilyen picin akár idekerüljön hozzánk...

Mivel szopizik, és ez a legfontosabb tápanyag megértenénk, ha addig nem.. és utána??

2012. ápr. 15. 19:34
 2/36 anonim ***** válasza:
49%

Egyrészt én kimondhatatlanul undorítónak tartom, ha valaki "véletlenül" teherbe esik, már ezzel is jelzi hogy teljesen alkalmatlan az anyaságra.

Ráadásul ő az alapvető dolgokat sem tudja biztosítani a picinek, mint pl télen a fűtés.


Apasági nyilatkozat van? Most fizet a párod gyerektartást?

Szerintem már most elindíthatjátok a pert.

2012. ápr. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
63%
csak az anya anyagi helyzete miatt semmi esély.
2012. ápr. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Van apasági nyilatkozat, és fizeti a gyerektartást!!
2012. ápr. 15. 19:41
 5/36 anonim ***** válasza:
78%
Mi az, hogy csak az anya anyagi helyzete miatt semmi esély? Ha nincs fűtés, azért az elég fontos, és ez is csak a pénzen múlik.
2012. ápr. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok: igen, ebben az esetben én mindenképpen indítanék.
2012. ápr. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Hozzátennék, még annyit hogy a csajnak az apjának, aki elvileg eltartja a családot, felfüggesztett börtönbüntetése van. A ház törlesztőjét nem fizetik..és mielőtt szétmentek, és még nem volt szóba h jön a gyerek, a párom vitt át a lányhoz kenyeret,és annak a kisebbik testvérének is ő vette a pelust.. mert arra se volt pénzük.
2012. ápr. 15. 19:56
 8/36 A kérdező kommentje:

Mikor indítsuk el a pert? Már most? Nem baj, hogy még csecsemő?

(mellesleg az anya is küzdeni fog a gyerekéért, ami sztem természetes, csak hogy ő nemtud felmutatni semmit, még anyának se jó.. Szó szerint elhanyagolja már most a picit)

2012. ápr. 15. 19:59
 9/36 anonim ***** válasza:
73%

Szoptatástól függetlenül már most lehet elinditani a pert,tápszeren is felnő a baba,anyatejnél fontosabb hogy alapvető dolgai (fűtés,tiszta pelus,nyár végén megfelelő hozzárplálás,stb) legyenek meg.


Te is a párod szüleivel élsz?

Nagyszülők mit szólnak ehhez?

2012. ápr. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljátok meg, de arra is gondolj, hogy még 1-1,5 évig egy embernek otthon kell maradni vele. Ezt is meg tudjátok oldani? Szép, hogy így gondolsz arra a kisgyerekre, azok után, hogy rengeteg nő ír ide, hogy látni se akarja a férj előző gyerekeit...
2012. ápr. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!